Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap elolvasom a horoszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap elolvasom a horoszkópom. Jókat derülök rajta. De a mai nagyon betalált. Vajon érdemes lenne hallgatni a mai "jóslatra"?

Figyelt kérdés

"Van valaki, akire mostanában sokat gondol, hogy talán fel kellene hívnia és esetleg találkozót kérnie. Ha csak nem bukkan fel ma varázslatos módon az illető, akkor érdemes lenne fontolóra vennie, hogy megkeresse őt. Talán most másképp alakulhat a kapcsolatok a korábbiakhoz képest vagy legalábbis mindkettőjük számára előnyös lenne, ha sikerülne felmelegíteni a kapcsolatukat."

Na ez most tényleg nyert. Nem nagyon tudok derülni rajta, és valóban ezen jár a fejem egy hónapja, hogy még kéne keresnem Őt. Ha már a" csillagok" is ezt javasolják, akkor mit veszthetek?


Nem hiszek a sorsunk a csillagokban dumában, de reggel jól esik viccet olvasni.


2018. aug. 18. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, és egy találatra hány olyan nap jutott, amikor bődületesen mellélőtt? :)

Tudod, ezt hívják véletlennek. ;)

2018. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vicc olvasás helyett szoktam. Ennyire hiszek benne. De ezen most elmerengtem.
2018. aug. 18. 19:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópod?:)
2018. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Keresd meg a szöveg alapján😘
2018. aug. 18. 19:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá, semmi értelme.
2018. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a legviccesebb a horoszkópokban, hogy tele van "talán"-okkal. Felőlem keresd meg, ha nem is a horoszkóp miatt, de magad miatt, hisz érdekel az illető. Aztán nincs semmiféle jóslat, a csillagok sem tudják, hogy miként alakulhat a továbbiakban, csak találgatnak, talán így, talán úgy.
2018. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból most én is kedvet kaptam és megnéztem az enyémet. Jót derültem rajta. Épp most hétvégén szakítottunk a barátommal, és azt írta a hétvégémről, hogy a szerelmemnek szüksége van rám és a gondoskodásomra. Na ja.

Ez véletlenül pont nagyon rosszul félre talált!

2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3 as vagyok,végül megkerested?
2018. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem...

Bár még tart a nap

2018. aug. 18. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresed meg?:)
2018. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!