Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmondanom neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondanom neki vagy csak simán lépjek ki az életéből?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfiba, aki észre se vesz aki mindig azt mondja neki ilyen olyan fullos női voltak egyszóval nem az ilyen egyszerű átlagos lányokat szereti.

De ugy érzem mivel ilyen érzéseim vannak nem kéne tartanom vele a kapcsolatot mert ez kicsit olyan mintha magamnsk direkt okoznék fájdalmst.

Tőlem nem akar semmit ha akart volna bármit már megtehette volna rengetegszer.


2018. aug. 12. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2018. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben meghagynám neki a fullos nőket.

Legyen velük boldog! :D


Én is szerettem egy ilyen srácot, de már szerencsére kezdem kiheverni. Utólag belegondolok, nem is tudom miért tetszett annyira.... Te is túlteszed magad rajta nyugi. Egy fikarcnyit se szomokodj miatta, nem ér annyit. Fel a fejjel! :D

2018. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!