Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a. párja /férje külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a. párja /férje külföldön dolgozik (az enyém most fél évig van oda) azok mit kezdenek a szex hiánnyal? 2hónap telt el a falat kaparom. Hiába foglalkozom magammal sokat. Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Értem én, nem vagyok hülye, ha néha annak is látszom. De most mégis milyen választ vársz? A párod két hónapja távol van, és még négy hónapig ott is lesz. A szokásos javaslatok:

- maszturbálj => nem segít

- sportolj => nem segít

- foglald el magad mással => nem segít


Két dolgot tudok hozzátenni még.

1. Szexchat, de az azért mégsem ugyanaz.

2. Kiutazol hozzá, és lezavartok néhány menetet. De ez csak egy ideig segít, és költséges.

2018. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tapasztalatokat vártam volna. Aki átélt ilyet, hogy élte meg...ilyesmik. nem feltétlen tanácsot várok
2018. aug. 18. 21:22
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Leírtam a legelső válaszomban. Aki úgy élte meg, hogy közben szeretőt talált, nem fog vele büszkélkedni.
2018. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy anonim oldalon? Na jó.. egyébként akár igazad is lehet
2018. aug. 18. 21:29
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
szépen csendben megvárod, hű maradsz és erősebb leszel mint eddig..
2018. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 peca1000 ***** válasza:
0%

Vibrátor, vagy szerető.


Általában az utóbbi szokott lenni,10 esetből 9-szer.


Ismerősi körömben tapasztaltam ezt.


Nyugi, pár hónap múlva neki is lesz kint valakije e célból.


Ez a normális.

2018. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Kíváncsi leszek, hogy Te leszel-e az első nő, aki nem csalja meg a külföldön, érte dolgozó férjét. Több nővel találkoztam itt, aki ugyanígy kezdte. Valamelyiknél már baba is van az új pasitól...
2018. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért csalná meg? Az én házasságomnak kb az egyharmada volt távkapcsolat, mert az exem külföldi, és voltak időszakok, hogy nem egy országban laktunk. Mégsem csaltam meg, 12 évig voltunk együtt. Nem megcsalás miatt mentünk szét.
2018. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!