Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, van, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, van, hogy azért nem jöttök össze egy lánnyal, mert túl nagy falat?

Figyelt kérdés
Szép, okos, csinos, barátnőnek való...de úgy érzitek, kevesek vagytok hozzá, nem tudnátok eleget nyújtani neki.

2017. júl. 15. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinőttem már ebből.
2017. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te is ilyen nagy falat vagy? :) Szeretjük a nagy falatokat, mitől kellene félni? Aki nem bízik magában, persze, hogy fél és nem mer egy ilyen nőnél kezdeményezni. Nézzétek meg sok szép nő szabadon parlagon hever, mert senki nem mer nekik szólni épp a nagy falat miatt. Legyetek bátrabbak nincs olyan, hogy nagy falat csak beképzelt hülye pitsa, aki azt hiszi magáról, hogy nagy falat azt közben egy semmi az egész nő!
2017. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Én inkább azért nem szoktam, mert úgy érzem nem érdemel meg, vagy másik nézőpontból én érdemelnék jobbat.

Most hogy belegondolok el sem tudok képzelni olyan nőt, akit ne érdemelnék meg. Olyat igen, akivel tuti nem passzolnánk össze.

2017. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2 én most nem a minden hétvégén buliban feszítős prolir*b*ncokról beszélek, akik csak nagy falatnak hiszik magukat, de nem azok. Hanem, mondjuk egyetemista, értelmes, kedves, vissszafogott, csinos, sportos, szép lányokról.
2017. júl. 15. 13:45
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Csak a súlyos önbizalomhiányosok gondolkodnak így, ahogy te is!

"de úgy érzitek, kevesek vagytok hozzá, nem tudnátok eleget nyújtani neki."

2017. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Basszus, #5, én nem így gkndolkodok, csak kiírtam egy kérdést...nagyon nem vagyok önbizalomhiányos.
2017. júl. 15. 13:49
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy önbizalomhiányos, ahogy állítod, akkor miért írod azt, hogy kevés vagy hozzá, hogy nem tudnál neki eleget nyújtani?

Ergó bizonytalan vagy saját magadban és tetteidben, félsz vele kapcsolatot létesíteni, félsz mindentől, pedig a nők is csak emberek.

Ráadásul saját magadat is lekicsinyled azáltal, hogy kijelented azt, hogy kevés vagy hozzá. Milyen jogon vagy te kevés hozzá?

Neked még rendes önértékeléssel is problémáid vannak ezek szerint.

2017. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreértitek a kérdezőt.

Ő a nő és attól tart, hogy sok pasi nem mer nála kezdeményezni a fentebb említett okok miatt.


28/F

2017. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki kinek csinos, az relatív. Van aki másnak csinos, nekem meg ribis. Aki nekem ribis, az nálam kilőve... én ilyen előítéletes vagyok... én bajom. Aki viszont nekem csinosnak számít és "nagy falat", az nem fog elijeszteni, ők szoktak elzavarni :D Többnyire ez nem rajtam múlik. Szóval nem, ilyen szerintem nem történne meg velem. És mivel én már most 21 évesen melózok diploma nélkül, diplomás szingli csaj meg annyi, mint égen a csillag, ezért az is lehet, hogy egy diplomással fogok majd összejönni, aki majd jobban is fog nálam keresni. Nekem ez nem feltétlen akadály,ez már a csajon múlik. Szóval én a nagy falatok felé is nyitott vagyok. (21F)
2017. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem emelem piedesztálra a nőket, másrészt viszont kerülném az egyetemistákat. Nem lenne kisebbendűségi komplexusom, bárkivel elbeszélgetek bármiről, ami nem szakma vagy hobbispecifikus. Viszont az önteltség, elitizmus nem jön be, visszataszító. Ahogy a többségére jellemző realitásérzék-hiány is.
2017. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!