Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves kapcsolat, a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolat, a barátnőm hirtelen az alábbiakat csinálja. Korábban elképzelhetetlen lett volna tőle ilyen, mindezidáig mindez nem volt rá jellemző. Mi a fene?

Figyelt kérdés

Igen, szóval több éve járunk. Párom meg, a barátnőm, megbotránkoztat újjabban, pedig mindezidáig ez nem volt rá jellemző. Nem olyan ember volt, akiből kinéztem volna ezeket.

És mindneki azt mondja, biztos valami új barátnő van rá rossz hatással, de nem. Nincs új ember a képben.

Elkezdett máshogy kinézni, hirtelen. De ezzel a zenei ízlése is drasztikusat változott, folyton zenét hallgat. Folyamatosan a fülében van a fülhallgatója. Átjön hozzám, akkor is. Nagy kegyesen kiveszi, ha filmet nézünk, vagy ha utcán együtt sétálunk. De egyébként folyton a fülében van, és zenét hallgat. Rammstein, Arctic Monkeys, Nirvana, stb. Na, és a hirtelen jött zenei éhségével a ruházata is megváltozott, folyton napszemüveg, kócos haj, szaggatott dzseki, szaggatott harisnya, szaggatott nadrág, turkálós férfiing... Mindez tök hirtelen. De nem ez botránkoztat meg, mielőtt valaki félreérti, ez max idegesít, mivel sose hallja amit mondok, mert folyton a fülében van a fülhallgató. De amúgy mást is csinál, átvirrasztja az éjszakát, wordben nekiállt könyvet írni. Velem is más, sokkal beleszarósabb a viselkedése, pl. néha tuskó, meg gyorsan leráz telefonon. Ugyanannyit találkozunk, csak a telefont mindig 1 perc alatt lecsapja. Az utca emberével is más lett. Hapek dobja ki a pillepalackot, pedig látótávolságba volt szelektív kuka. Én észre se vettem az egészet, csak azt, hogy egyszer csak a barátnőm azt kiáltja, mi a qrva életért nem a szelektívbe dobod, te önpusztító barom. Csávó meg megindult, nekem szóltál? Ilyen én vagyok a fa$zagyerek típusú csávó. Barátnőm meg mondja, igen, neked. Én meg persze ösztönösen beálltam közéjük. Csávó anyázni kezdett, nekem is beszólt a barátnőmre, erre én is visszaszóltam a csávónak, mert persze ösztönösen nem tűröm, sértegessék a barátnőmet, erre a csávó már velem is kiabált, barátnőm ugat vissza a hátam mögül, próbál kikerülni hogy a csávóhoz férjen. Képzelhetitek, mindenki minket nézett, ott volt a Váci úton. Aztán csak továbbmentünk, csávó az a típus volt, amelyik kutya ugat, az nem harap. Barátnőm meg erre velem veszekedett, milyen jogon rángatom el. Na, ez már egy olyan dolog volt, ami megbotránkoztat. A többi oké, hogy változik, felőlem. Végső soron ugyanaz az ember, meg szerintem nem örök az ilyen stílusváltás, meg hirtelen jött zenebuz|ság. De ez azért már megbotránkoztatott. Ez volt az egyik. Aztán jött a másik. Tudni kell, sosem volt részeg, pedig évek óta ismerem. Évek óta is járunk. Barátaim talit szerveznek, ez olyan havonta szokott megtörténni, néha sűrűbben, néha gyakrabban. A megváltozása óta ez volt az első. Egész kiöltözött, nem a szaggatott cuccaiban volt, hanem bőrszoknyában, szebb fekete női pólóban. De alkoholszaga volt, mikor találkoztunk. Fenn a barátom lakásán meg persze mindenki meg van kínálva piával, a barátnőm meg kikészült. Nem hányt, de nem tudta magát tartani, uralni, röhögött, hevert a kanapén... Mindenki furán nézett, ez nem jellemző, mondjuk szilveszterkor beleférne... És nem akarta abbahagyni, mikor erővel elvettem tőle a piát, akkor persze én voltam a rossz aki atyáskodik meg irányítja. Nagyon cikin viselkedett. A barátaim értetlenül néztek, mert ők is ismerik már x éve, és mintha kicserélték volna. Kérdeztèk, hogy mi történt, mondom pont olyan tanácstalan vagyok, mint ti. Aztán bedugta a fülhallgatótját, mondván részegen még nem hallgatta a kedvenc számait, és összegömbölyödött a kanapén. Rosszul lett, stb. Konkrétan ölben vittem le a 3 emeleten, taxit kellett hívni, pedig mindig tömegközelekedéssel megyünk haza. Hozzájuk mentünk, a szülei persze néznek, hol voltunk, mondom csak a szokásos, de nagyon gázul viselkedett, dühös vagyok rá. De végül is, ez volt az 1. eset hogy részeg volt, mások meg már tinikorban leisszák magukat a sárga földig.

Szóval ez a 2 dolog amivel megbotránkoztatott.


2018. aug. 18. 22:05
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
életkora?
2018. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinilányoknál előfordulhat ilyen viselkedés. Keresi a helyét, ennyi. Vagy valami komolyabb trauma érte.
2018. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

unatkozik,plusz nincsenek keretek.

lazán megtehet veled szemben következmények nélkül olyan égbekiáltó tiszteletlenséget hogy a társaságodban folyamatosan fülhallgatón hallgatja a zenét.

azt kell mondjam nem csoda ha unatkozik egy ekkora papucs mellett.

mert ilyet nem sok férfi nyelne le,hogy konkrétan kijelenti a nő ezzel a tettével,hogy nem kíváncsi rád és te lazán nyugtázod,hogy oké.

2018. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hat baratom ez a kapcsolat mar nem tarto sokaig. Ha a no valtozik, annak az oka mindig egy masik ferfi...
2018. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Másik kandúr van a képben. Téged már csak azért tart, mert jó neki két pasival. Már lapáton vagy, max akkor marad veled, ha a másik kidobja, mielőtt ő dob ki téged.
2018. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
egyszerűen csak játssza az eszét. most ezt menőnek, különlegesnek tartja. vagy elmúlik, vagy nem.
2018. aug. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimarad egy korszak, akkor azt az ember bepótolja. Kérdezd a szüleit, tiniként milyen volt. Az a gyanúm, hogy ilyen jókislány volt. Mellettem is volt aki így "meghülyült", de ez nem "papucsságon" múlik... egyszerűen csak feltételezi az ember, hogy aki mellette van, annak a szülei befejezték a nevelését és nem nekem kell atyai pofonokat kiosztanom. Majd ha ezen kötelességem a gyerekem kapcsán felmerül, meg teszem, de a mindenkori párom ilyen hülyeségekkel ne rabolta az időm. Vagy félrekacsintgat, csak ügyesen csinálja.

32/f

2018. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Mindegy az életkora, most éli a lázadó/művészlélek korszakát. A legtöbben ezen 18-20 éves korukig átesnek. Viszont azt tényleg jó lenne kideríteni, hogy mitől jött ez ki rajta, biztos volt valami kiváltó ok.

Téged meg tisztellek a türelmedért és az álhatatósságodért. De nem ártana vele leülnöd és komolyan elbeszélgetnetek erről az egészről. Mondd el neki azt is, hogy a minősíthetetlen viselkedésével kínos helyzetbe hozza mindkettőtöket, hátha kicsit magába néz.

2018. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ebben nem sok rossz van?


Új stílus és zenei ízlés- az ember változik. És?

A sok zenehallgatásra megkérheted,hogy ne tegye.


Könyvet ír- művészkedik. Mi ezzel a gond?


Kiáll egy olyan dologért amit fontosnak tart. Igen,a veszekedésre gondolok. Egyébként is azt tesz,amit akar. Ne szabályozd be.


Leitta magát. És? Szerinted a fiatalok nem szokták ezt tenni? Azt írtad nem is hányt. Hat akkor mi bosszantott fel? Hogy jól érezte magát?


Én meghallgatnám erről mondjuk a lányt is. Nem csinál semmi szörnyűségeset vagy elitélendőt. Egyszerűen keresi magát és megragadja az életet.

Ha még ebben is gátolni akarod és nem fogadod el akkor nem is csodálom ha inkább zenét hallgat vagy rádcsapja a telefont.

2018. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!