Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom sok ember undorítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok ember undorítónak tartja ezt és betegesnek! Segítséget kérek ebbe ki él vagy jött össze harmad unokatesójával? Help .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet unjátok is ezt a családi kapcsolatos kérdéseket.De van egy 27 éves unokahugom és 1 éve beszélgettünk egy családi összejövetelnél és párkapcsolati téma volt a fő beszéd témánk. Azt kérdezte van-e barátnőm mondom most sajnos nincs , azt mondta ő össze jönne velem csak kár hogy rokonok vagyunk. nekem is bejön mert szép vonzó lány , de nem tudom a szülők mit szólnának ehez , valaki segítene hogy kinek fogadták el vagy akár rosszul sült el ez a rokoni párkapcsolat. írjatok már légyszi .mind ketten magyarok vagyunk és most én 28 vagyok uncsim 27 éves.



2018. aug. 17. 17:07
 1/8 anonim válasza:
78%
Azért nem lehetsz ennyire idióta.
2018. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Már másodunokatestvérrel se gáz összejönni, mivel az esetek jelentős részében nem is tudni, hogy ő az e. Harmadunokatestvérrel meg végképp nem kell ezen aggódni. Igazából, nekem úgy jött le, hogy a lány nem akar tőled emiatt semmit, szóval neked feles teperned, de ha úgy érzed, hogy van rá hajlandósága, akkor szerintem nem gáz.

HARMADunokatesóval már biológusok szerint se áll fenn különösebb vérrokonság, utódnemzés szempontjából sincs semmilyen kockázat.

2018. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Te 28 vagy, ő 27. Inkább maradjon uncsi. Mindenféle szempontból.

28 évesen úgy írod, uncsim. :) Tök cuki!

2018. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! akkor ezt nem erőltetem .

mert a végén nem is beszélne velem többet!

2018. aug. 17. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy le lehet pontozni a válaszom, de ez elvi kérdés, nem pedig biológiai:D

Plusz, ha nem együtt nőttek fel, nem is tartották az előtt a kapcsolatot, stb, főleg nem számít. Szerintem. Nyilván van, akinek ezt nem fogadja be a gyomra, közben lehet, hogy ő is az x-ed unokatesójával van együtt:D

2018. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Rokon, az gáz. Normális ember nem kezd rokonnal.
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát vmelyik szülőd vmelyik szülőjének vmelyik szülője tesó volt a lány vmelyik szülője vmelyik szülőjének a vmelyik szülőjével?

Ez esetben no para..


A szerelmemmel 3.5 az állás..és ennyi


25f

2018. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát unokahugod,az az vmelyik szülőd testvére?Ez jön le ennyiből.Gáz
2018. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!