Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, akit külsőre átlagosnak tartotok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
járnának..egy egyetemre
2018. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért ki az a beteg ember, aki úgy dönt, nem tetszik, egy általános ember, de azért járok vele?

A másik, attól hogy neked valaki általános, még másnak ugyan az lehet az álompár. Még szerencse, hogy igy működünk. Az a nő, akihez én hozzá sem érnék, másnak lehet egy istennő. Ugyan ez forditva is igaz. Egyik nő észre sem veszi a férfit, a másik meg oda van érte.

2018. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De minden lány azt mondja, hogy átlagos a külsőm, akkor sosem lesz barátnőm?
2018. aug. 19. 08:41
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Az valszeg azt jelenti hogy ronda vagy mint a gici csak gyávák ahhoz hogy megmondják...
2018. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi a baj az átlagossal?
2018. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Ez nekem mindig olyan fura. Odamész egy nőhöz és rákérdezel, hogy szerinte hogy nézel ki? Vagy honnan tudod, hogy átlagosnak tartanak?


Plusz, eleinte én is átlagosnak tartottam a barátomat külsőre. Ma már ő a legvonzóbb férfi a világon számomra. Pedig semmit nem változott azóta, csak beleszerettem.

2018. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 AchromaticSmarties ***** válasza:
44%
# 6: Majd elmúlik a szerelem és újra átlagos lesz. :)
2018. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jövendőmondó, nem tudhatom. Az mennyivel lenne jobb, ha elmúlik a szerelem és ugyanúgy jóképűnek látom? Ha nincs szerelem, akkor teljesen mindegy.


Azért én remélem, hogy ha idővel el is múlik a szerelem, a kötődés és szeretet megmarad.


(Btw ez a kérdezőnek nem segít, de ha már így válaszoltál a hozzászólásomra, reagáltam rá.)

2018. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy küldök képet valakinek vagy pl társkeresőn rákèrdezek, akkor ezt szokták mondani, hogy átlagos vagyok.
2018. aug. 19. 09:18
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Legfeljebb az önbizalomhiányos lányok, ők is csak addig, amíg nem találnak nálad jobb képűt.
2018. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!