Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 182 centime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 182 centimet átlagosnak tartják az ilyen 150 centis csajok is, és kb, már ezek is 190 centis pasit akarnak?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy példa. Kis törpe csajoknak miért kritérium az extrém magasság? Ott az a sok 170 centis pasi aki itt siránkozik egész nap, tök igazuk van, miért nem a saját súlycsoportjukkal jönnek össsze?


2018. júl. 16. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
A nagy péniszt szeretik szopni, punciban érezni stb.
2018. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Mert inkabv a magassat valasztjak mert megtehetik.

Alacsiny pasikkal fogj ossze es menjetek tuntetni azert h az alacsonyabb csajoknak ne lehessen magas (170feletti😂) pasijuk. Egy ev birton annak aki a magas pasikat szereti.

2018. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
full kretén vagy utcsó
2018. júl. 16. 22:20
 4/19 A kérdező kommentje:
2018. júl. 16. 22:23
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

De nem ertem h teged miert zavar h ezeknek a noknek magassabb a pasijuk? Marha erdekes rengeteg 170koruli pasit ismerek csinos csajokkal.

Ne a magasagara figja mar sok ember azt h szerencsetlen.

Az uccso kreten vagyok.

En pl 165centi vagyok baratom meg 169.

A volt pasim meg 189volt. Most akkor mivan😌

2018. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

#4

Ezt eddig is nagyon jól tudta mindenki.

Tudod a lányok szavának hitele egy lyukas garast nem ér. Néhány kívülálló esetet leszámítva alig látni 180 cm. alatti srácot barátnővel mászkálni.

Látjuk, tapasztaljuk nap mint nap. Ide is leírják, hogy maj mindegyiknek 190-hez közeli csávója van, de ha ezt utána kijelented, hogy neked a magasságod gátolja az ismerkedést akkor keresztre vagy feszítve.

Holott lehet aztán akármilyen személyiséged, akármekkora önbizalmas, akármilyen jó és magadról beállított pozitív önértékelésed. Nem vagy két fejjel magasabb a csajnál, a fejed tetejére is állhatsz akkor sem ütöd meg a mércét, tök mindegy milyen van.

Ám, ha megütöd a mércét akkor kb. megint tök mindegy milyen vagy. Észre sem veszik mert elszédülnek amikor felnéznek rád és már csak az számít.

2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Itt vagyok én, az egyik ilyen "kis törpe csaj" és közölném, hogy nem kritérium, hogy milyen magas legyen a barátom, nem tehetek róla, hogy neki az alacsony lányok tetszenek.
2018. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Böngészgetem a Badoo-t és egyből erre a gyöngyszemre bukkantam. Nem kellett túl sokat keresgélnem, csak rányomtam egy random lány (nem instamodell) bemutatkozó szövegére. Természetesen saját szuverén joga ugye ilyen pasit keresni.

[link]


Csak azt nem tudom, hogy a lányok hogy éreznék magukat, hogy még a "vká vlog" szintű férfiak is nagy mell, sportos fenék, legfeljebb 170 cm kritériumokkal rendelkeznének és bárkivel akarnának ismerkedni nem lennének elég jók.

Jah és mindezt annak tudatában, hogy ha össze is jönnek egy már bőven nem álompasinak mondható férfival, végig ott lebegne damoklész kardja, hogy mikor cseréli le egy jobb nőre. Nők meg a párkeresési nehézségeik... inkább egy vicc.

2018. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

# 8

Azért az kemény, hogy ilyen kis mitugrászként 20 centi neki kritérium, amikor a legtöbb lány a 18 centistől is már hisztizik, ha tövig nyomod, és kb. a világ férfiainak 5-7%-a birtokol ekkora szerszámot.

Az előző pasija valszeg a 15 centisét hazudta akkorának, aztán el is hitte. :D

Persze te kezdenéd el részletezni, hogy mik a kritériumok külsőleg egy hímsoviniszta, szexista állat vagy, aki amúgy is mit képzel magáról.

Itt gyakorin annyit írsz, hogy nem szereted a nagyobb szeméremajkakat 0%-ra értékelnek 50-en, 3 oldalon keresztül küldenek anyádba és még privátokat is kapsz.

Persze az az ő szíve joga, ha 20 centit akar!

De min lepődünk meg, egy 10/5-ös nő elmegy szórakozni, felmegy tinderre, és már tízesével akarják megfektetni, nem csoda hogy válogatnak. Azért megnézném, hogy ez mögött a nem kis arc mögött milyen csaj lapul, jöhet a kép nyugodtan.

2018. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom mennyire számítok "kis törpének", de azért írok. 168 cm vagyok, 185 cm a párom.

Nálam nem volt kritérium a magasság. Volt ugyanolyan magas pasim, mint én. Tudod, hogy néztünk ki, amikor elmentünk egy étterembe, és magassarkút húztam? Naugye...

A másik..saját súlycsoport? Tehát, ha teszem fel, te mondjuk egy átlagos pasi vagy, és egy bombanő rádmászik, elküldöd, hogy kezdjen a súlycsoportjával? Naugye...

Egyébként érdekes, én nem veszem azt észre, hogy az ismerőseim sokkal magasabb férfival jönnének össze. De egy 140cm-es csaj mellett viccesen néz ki egy 170cm-es pasi is. Legjobb barátnőm 145cm, a párja 170, háát :) Aranyosak, de bizony ilyen alacsony nő mellett egy átlagos méretű is vicces.

Szerintem nem lényeg a magasság, de azért minimum 5-6 centivel legyen magasabb, hogy ne fessünk hülyén, ha magassarkút húzok.

2018. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!