Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el! Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el! Kit tekintetek csúnyának/átlagosnak?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket a kategorizálásokat.


Küldenél nekem képet is egy csúnya, egy átlagos és egy álomnőről/férfiról?



2018. jún. 16. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ilyen. Egyéni ízlés van. Egyszerűbb és nyugodtabb lesz az életed, ha olyan férfit/nőt keresel, aki NEKED tetszik és nem olyat, akivel a haverok/barátnők előtt tudsz villogni. Azt már csak érzed, hogy ki tetszik és ki nem.
2018. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Van az ultimate csúnya kategória, ebbe tartozik aki durván igénytelen és/vagy valamilyen genetikai betegsége van, balesete volt stb., tehát torz a külseje.


Ezen kívül én senkire nem használnám a csúnya jelzőt, mert aki egészséges és ad magára, annak a külseje nem szokott a párkapcsolat útjába állni.

2018. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Küldenék magamról képet, hogy megmutassam milyen ha valaki csúnya.. de inkább nem.
2018. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha elküldeném milyen az álomférfi számonra akkor mindenki azonnal a torkomnak esne (elég egyedi az ízlésem)
2018. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Csúnya:

[link]


[link]


[link]


De ide sorolom az olyan nőket is akik ha arcra nem is csúnyák de alkatra nem jönnek be pl [link]


Átlagos:


[link]


[link]


[link]


Álomnő:

[link]


[link]


Nehéz konkrétan behatárolni ezeket, de nagyon leegyszerűsítve csúnyának azt tartom aki alkatra túl vékony vagy túl kövér már vagy ha arcra valami számomra nem stimmel vele.


Átlagos akivel nincs semmi probléma (olyan átlagos :D), de nincs benne semmi ami miatt eszméletlen dögös lenne.


Álomnő akinek jó a teste (nagy mell, formás kemény popsi, lapos has, selymes bőr) és szép az arca.


Nincs konkrétan behatárolva hogy mitől lesz valaki átlagos vagy álomnő, csak pár példát linkeltem. Lehet másnak meg a szerintem átlagos az álomnő vagy fordítva, azért ez elég szubjektív.

2018. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván a második csajt nem oda akartam linkelni csúnyának csak összekevertem ő álomnő
2018. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Linkelek az egyéni ízlésemnek megfelelően, de csak mert unatkozok. Nyilván más meg máshogy látja.


Csúnya férfi:

[link]


Átlagos férfi:

[link]


Álomférfi:

[link]



Csúnya nő:

[link]


Átlagos nő:

[link]


Álomnő:

[link]


Azért látni a különbséget. Szerintem aki átlagos (azaz ugye az átlag) az simán tud párt találni.

2018. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Ronda férfi én vagyok, az az abszolút reménytelen kategória.

Átlagos akivel semmi gáz nincs, de nem is kifejezetten vonzó s nők szemében. Ő humorral, vagy pénzzel (ha plázacicákra hajt) kompenzálhat.

Álompasi aki minden nőt megkap.

Persze vannak bőven átfedések.

2018. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Küldjek magamról képet?
2018. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Melyik állat pontoz le állandóan?

Kint sincs a nevem de valami elkeseredett femináci spermaputtony állandóan megtalál.

2018. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!