Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart egy fellangolas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy fellangolas, es mennyi ido utan csillapodik, nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy nőt, és elkezdek beszélgetni vele. Mondom ő kell.. 2napig maximum ,utána már nincs kedvem tovább csevegni..
2018. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkoztam egy férfivel nemrégiben, és azóta gondolok rá. De nem fogom keresni, majd elmúlik ez a hülye érzés (remélem).
2018. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ mivel vett le a lábamról.

Ha a külseje, akkor a következő díszes pasasig.


Ha már emberi értékekkel, akkor amíg tartjuk a kapcsolatot. És az alatt nem sikerül összehozni valamit, ami eldönti van jövőnk vagy sem.


"ezt csak a percenként szerelmes vagyok állapotnak hívom"

2018. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rovid ideig. De ha tesz erte a masik fel akkor az mar nem fellangolas.
2018. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy masfel eves, szerintem. Nem igazan tudom a fellangolas fogalmat igy nem tudom, hogy ez az-e.
2018. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is másfél éve tart. Anniyban csillapodott, hogy már nem vagyok teljesen zéró a közelében, de még így is dolgozik az adrenalin és egy kis zavar a találkozásoknál..


Amúgy szerintem azokra mondják, hogy fellángolás, amik intenzíven, hirtelen jönnek, de ennél fogva hamar el is múlnak. Vagy max akkor, amikor beteljesül.


Az én esetemben sem tudom ez mi, mert a legtöbb fellángolás elmúlik pár hét, vagy hónap alatt. Bár 1 évesről is olvastam.

2018. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy van-e folytatás és ott eldől minden.. ha nincs,mert elutasít akkor kb 1 hét max
2018. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!