Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik 30+! Ha megismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik 30+! Ha megismerkedtek kedvesetekkel, inkább szeretet amit éreztek és nem szerelem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én egyetlen lányba voltam szerelmes sőt iránta végül is még mindig vannak érzelmeim. Nem szenvedek a hiányától vagy ilyenek, de ha eszembe jut akkor melegséggel tölt el, valamennyire a mai napig szeretem:)

Szóval igen a többi nőt kedvelem, élvezem a társaságukat, de ez nem az az igazi szerelem, szerintem (vagyis számomra) abból csak 1 volt, valószínű nem is lesz több, ugyanis sok nővel volt már dolgom, de egyik irányába sem alakult ki még hasonló sem.

2018. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudod 30 felett már nem érzünk szerelmet, a szex pedig teljesen megszűnik. Egész nap mamuszban csoszogunk és a legeszebb pillanatink azok, amikor hetente egyszer kisétálunk a parkba és megetetjük a galambokat... :D
2018. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen ismertem meg a páromat, fülig szerelmes voltam belé.


Most 35 vagyok és még mindig nagyon-nagyon szeretem. A rózsaszín köd elmúlt, de imádom az alakját, a mosolyát, a hangját, mikor félálomban hozzám bújik.

Vagy a reggeli, ébredezős, kócos Manót, aki brmennyire fáradt, első dolga, hogy felém fordul és megcsókol, vagy hétvégén a mellkasomon alszik tovább...

Szeretem a közösen töltött időt, a játékos hangját, úgy önmagát.

2018. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tud szerelem is lenni. Sőt úgy érzem ennyi idősen sokkal reálisabban tudok a személynek örülni és ragaszkodni hozzá, akár rajongani is érte, mert akármennyire is csinos valaki, fontos lett a harmónia is. Én úgy érzem hormonálisan nem változott a dolog 20 éves korom óta, de már ennyi idősen nem ez a döntő a választásnál, sőt nagyon fontos lett hogy társak, barátok legyünk, és amúgy szerelmesek is, szóval inkább átértékelődtek a dolgok. Már nem megyek bele csak azért még barátkozásba sem, mert csinos, de nem érzem felé azt, hogy mint embert tudom szeretni, tisztelni, érdekel mint személy.
2018. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!