Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik erzes van elobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik erzes van elobb?

Figyelt kérdés
Szerelmes lehetek valakibe ha meg elotte nem szerettem? Vagy elobb szeretnem kell es csak utanna alakul szerelemme?

2018. jún. 23. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem van előbb. Kivéve ha barátságból alakul ki a kapcsolat. Olyankor már szereti az ember a másikat.
2018. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint olyan dolog, amire nincs szabály.
2018. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején van egy fellángolás, amit sokan szerelemnek neveznek. Ez egy pár hónapos valami, de több könyvet és cikket is olvastam, amiben azt mondják, hogy maximum 2 év.

Ez utána elcsendesedik és marad valami mély és megmagyarázhatatlan szeretet a helyén. Én sokkal inkább nevezném az elejét fellángolásnak, majd a letisztult, elcsendesült érzelmeket szerelemnek.

2018. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Létezik szerelem első látásra is

Szóval lehetsz szerelmes hirtelen, pillanat alatt is valakibe.

Állítólag pl az őrangyalok azért vannak, hogy rábíztuk a sorsutunkat, amit elterveztünk magunknak; hogy azokat tarttassa be velünk , hogy azokat a megtapasztalásokat élhessük át; amiket születésünk előtt kigondoltunk magunknak. Ja és úgy tudom, az őrangyal ő nem irányíthat/parancsolhat; csak inspirálhat arra, hogy betartsuk az adott dolgokat. És tehát hogy felkeltette az a valaki az érdeklődésedet; lehet, hogy azért mert valami közös sorsfeladatotok van együtt; közösen kell rájönnötök valamire; vagy akár csak megérteni valamit ővele kapcsolatban, akár úgy is, hogy nem is feltétlenül beszélgetsz vele, de lehet, hogy kéne. Ami meg véletlennek vagy akár szerencsének tűnik, az meg állítólag Isten állruhában.

2018. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy vad idegennel találkozol, és a kisugárzása megfog, akkor fellángolhat benned a szerelem, ami általában egy év. Majd ha mélyebben sikerül megismernetek egymást, kialakulhat köztetek a szeretet. Vagy szerelmi csalódás a vége.


Ha egy ismerős és te összemelegedtek, majd kialakul köztetek a szeretet. Akkor örülhettek, mert a szeretetnél nincs erősebb és józanabb kötelék. Szerelmet már nem fogtok egymás iránt érezni. Esetleg egy idegennel kapcsolatban, ahogy az elején leírtam.

2018. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!