Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek bejön a John Wick...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek bejön a John Wick féle Keanu Reeves megjelenése?

Figyelt kérdés

Nekem bejön. Az öltönyös meg a fehér póló+farner szerelésben is bejön, alakja, feje is. Most valahogy úgy érzem a képek meg a videók láttán róla, hogy felmegy kicsit a pulzusom, "pezseg a vérem". Gondolom valami hormon felszabadul és elönt.

Meg nem a külseje szerintem, magát a vonzalmat inkább karakter adja, hogy olyan erős, rettenethetetlen férfi. Bár az én ízlésem nem a vérszomjas típus.

Akinek nem jön be, annak is gondolom volt olyan híresség, aki valamikor ilyet vàltott ki belőle.


Csak az a gond, nekem van barátom... :/


2018. aug. 19. 19:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vica versa kiakadnék ha a barátom így érezne egy híresség iránt. Ha gondolatban vele szexelne, stb. Ez a baj...
2018. aug. 19. 19:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első részben nagyon, de a másodikban már látszik a kora(haj és szakáll festés egyebek), de ő egy farmer pólóban is bejött mindig.
2018. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Keanu Reeves mindegyik filmjében tetszik.
2018. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

hát csajszik fogalmam sincs mit láttok rajta rettenthetetlennek meg szexinek..

de most komolyan, nem szoktam fikázni vkit csak mert híres, mivel rendben vagyok magammal..

de most hogy olvasom, hogy jelőlték többször legszexibb férfi címre..megállt bennem az ütő..szerintem egy átlagos fejet kapott a sorstól..


kúltúrált véleményetek ide?

2018. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*jelölték
2018. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Keanu Reeves nagyon jól tartja magát a korához képest, de nekem fiatalon jött be igazán.
2018. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon túl van hájpolva az a csávó, mint színész.

Utoljára az ördög ügyvédje című filmet láttam tőle, borzasztóan alakított, főleg egy olyan színész mellett, mint Al Pacino.

2018. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Cigánygyerek

Nem a színészi tehetségéről van szó, hanem arról, hogy nagyon jól néz ki.

2018. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom, csak leírtam, ha már róla van szó. :D Egyébként férfi szemmel azt mondom, jóképű.
2018. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!