Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami munka, ami ezekkel...

Van valami munka, ami ezekkel a dolgokkal kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Több helyen is dolgoztam már, de egyszerűen nem tudok olyan munkát végezni, ami egyáltalán nem érdekel. Az egyetemen se találtam egy szakot se, ami úgy igazán érdekelt volna... vagyis kettőt igen, de azok 10 félévesek voltak, annyit meg nekem nem érnek.

Szóval , amiket szeretek csinálni: utazni, imádom az autókat , szeretek vezetni, szeretem az állatokat, a zenét, bulizni, edzeni (személyi edzésen gondolkozom jelenleg)

új embereket megismerni , fotózni, főzni, "szervezni", enni is, mindenféle sportot... ezekből ki lehetne hozni valami munkát? Tudom, hogy a legtöbb leírt tevékenységet mindenki szereti, ezek általános dolgok, de hátha eszetekbe jut valami munka valamelyikkel kapcsolatban , ami nekem nem :D


Annyira nem szeretek főzni, hogy szakács legyek. Az autókat szeretem, de műszakilag annyira nem ismerem őket, szóval a szerelés nem jöhet szóba. Személyi sofőrnek meg még fiatal vagyok.


2016. nov. 13. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Autószerelő, futár, állatorvos, állatkerti gondozó.
2016. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!