Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez tetszene? Jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez tetszene? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy személy, akit néhány hónapja ismersz, sokat beszélgettetek, egy társaságban ismerted meg, szimpatikus vagy a számára.

Néhány hét múlva itt a névnapja, néhány nappal azelőtt megkérdeznéd mi a kedvenc csokija és a színe. A mévnapján ráírnál és mondanád ogy van számára egy meglepid. Közel laktok egymáshoz. Ha jól sulne el akkor találkoznátok, atadnad az ajándékot S talán egy randi lenne belőle.

Tegnap ezen gondolkoztam.

Szerintetek megtegyem? Ti hogy reagálnátok erre a szitura?

Köszönöm a válaszokat előre is.

20/F


2018. aug. 20. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából te ismered a személyiségét,de én kicsit furának tartanám,ha egy srác random a névnapomon csokit adna...Mármint ez egy névnap. Bár ha bejössz neki lehet örülne.
2018. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek az #1-vel hogy a személyiségétől függ, (én magamat ismerve nagyon megörülnék) - de végül is rossz dolog nem lehet belőle, + kedveskedsz egy kicsit amit a lányok szeretnek és el is várják, szóval hajrá! :)
2018. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút jó ötlet és kedves gesztus, illetve az elképzelésed is helytálló, kellően játékos.


Csak előre ;)

2018. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!