Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen még nem volt egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen még nem volt egyáltalán kapcsolatom. Ez elég nagy hátrány, hogy mással foglalkozzam?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a tapasztalatlanságom miatt nagy valószínűséggel nem „állnának szóba” velem férfiak, ami teljesen érthető.

Abban sem vagyok biztos, hogy alkalmas lennék-e párkapcsolatra, bár nyilván ez akkor derülne ki, ha aktuális lenne. Eddig azért nyitva hagytam ezt a lehetőséget is, de most már egyre inkább úgy érzem, hogy ez hátrány lesz, és lehet elkezdhetnék elmozdulni egy olyan irányba, vagy úgy felépíteni az életem, amiben nem feltétlenül szerepel a párkapcsolat.


Mit gondoltok erről? Volt valaki, aki ilyen idősen alakított ki kapcsolatot, úgy hogy előtte ez nem volt

jelen az életében semmilyen formában?


A kérdést nem társkeresés céljából írtam ki.


Köszönöm a válaszokat. :)


2018. aug. 20. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

27 éves férfiként mondom, hogy számomra nem lenne gond. Ha normálisnak tartalak megismerlek és megvan a kölcsönös vonzalom akkor nem érdekel, hogy előttem a fél várossal voltál vagy senkivel.

Maximum ha elmondod, hogy nem vagy tapasztalt ilyen téren akkor jobban odafigyelek majd rád.

2018. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem hátrány, de exemnek sem volt 29 éves koráig senki, akkor jöttem én a képbe.


Nos... nem véletlenül ex. Nulla tapasztalat, foggalma sem volt a kapcsolatokról, a kmmunikációról. Arról, hogy a barátaimnak nem fecsegem ki a szexuális életünket, hogy nem dekkolunk minden második hétvégén 3 napot anyuciéknál, stb.


Önző volt, és rohadtul megalázó volt visszahallani a haverjaitól, hogy hogyan szpok.


Ki is dobtam 1,5 év után - 35 lesz idén, de azóta sincsen senkije.

2018. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
#2 Nem kellene orálisan szexelgetni,amúgy se természetes ..
2018. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen van esélyed,nem is értem hogy nem volt eddig kapcsolatod...szexualis sem?
2018. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27 éves nő vagyok, nekem se volt még kapcsolatom és szerintem nem is nagyon lesz. Ha eddig sem volt jelen az életedben semmilyen formában, akkor most látsz rá bármi esélyt, hogy legyen, ismerkedsz valahol? Mert nagyon nehéz ám, semmi tapasztalattal, ennyi évesen. Újabban az a divat, hogy elvárnák, hogy első randin már lefeküdjön velük a nő, különben felejtős. Ilyen helyzetben te mit lépnél? Mert én ezekbe nem tudok belemenni, sajna. Ha neked se menne, akkor nehéz dolgod lesz, mikor a nálunk jóval fiatalabb kis tinilányok minden hétvégén mással kavarnak és teljesen természetes nekik vadidegenekkel szexelni. Kicsit furcsán néznek ránk, hogy mi meg közelebb a 30-hoz, elvárnánk a randit meg hogy jobban megismerjük a másikat.
2018. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen,de nehéz dolog. Mondom ezt férfiként, úgy hogy nekem sem volt még kapcsolatom eddig,kisebb próbálkozások voltak,de ennyi.

Meg lehet találni a hozzád hasonlóakat,csak alaposan körül kell nézni,és figyelni. Meg kell ismerni az adott embert,mert nem tudhatod ki milyen ránézésre.

Én ebbe buktam bele mindig eddig,hogy engem elítéltek úgy,hogy nem is ismertek. Nem is akartak.

27/F

2018. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Válaszolva a kérdésekre, nem volt szexuális kapcsolatom sem. Most emiatt konkrétan nem érzek magamban frusztráltságot, de az tény, hogy én nem az a típus lennék, aki az első randin vagy találkozó után lefekszik a másik féllel.

Úgy érzem, hogy nekem ehhez szükségem van a bizalomra, hogy meg tudjak bízni a másikban, ami nem megy néhány óra után (nyilván nem is fél év), de kicsit én is azt gondolom, hogy ritkább, hogy egy férfi hagyjon időt a nőnek ebből a szempontból. Nem szeretnék általánosítani, de gondolom vannak ilyen szempontból "egyszerűbb esetek" is, mint amilyen én lennék.

2018. aug. 20. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: egyébként annyit még hozzátennék, hogy régebben is voltak nők, akik egyedül éltek és egész jól elboldogultak, pedig fele annyi lehetőségük se volt, mint most nekünk.
2018. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, én abszolút el tudom képzelni, hogy egyedül éljek, hiszen "ehhez vagyok szokva".

Nem az történt, hogy volt egy szuper kapcsolatom, vége lett, és akkor emiatt van bennem egy hiányérzet.


Gyakorlatilag nem ismerem az érzést, persze, nem mondom, hogy nem fantáziálok róla néha, de emiatt nem is tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi hiányzik.

2018. aug. 20. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan területen dolgozom, ahol napi szinten jönnek hozzánk családosok ügyetintézni. Hát, nincsenek illúzióim a nagy boldog családi életről. Sok esetben a nő semmibe sincs nézve, a férje előttem leordítja, kioktatja, szerintem otthon egy-két pofon is elcsattanhat, ha valami nem tetszik. Komolyan, a normális párok vannak kevesebben. Szerintem jobb egyedül élni, mint egy ilyen lelki terrorban.
2018. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!