Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány egy ilyen betegség párkapcsolatban/ ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
A betegség az emésztőrendszert érinti, és mikor rosszabbul vagyok akkor többször kell kimennem a helyre ahova a király is gyalog jár. Időnként van hogy nem érek oda, így becsúszik aminek nem kéne. Balesetek legtöbbször itthon fordultak elő, bár nyilvános helyen is megesett párszor, ilyenkor égett a pofámról a bőr. Egy egészséges ember mennyire lenne ezzel kapcsolatban empatikus?
2018. aug. 20. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azt akit igazán érdekelsz egy ilyen betegség ami nem rajtad múlik nem zavar.
2018. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Szavazzatok le, de engem zavarna.
2018. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Ha ez állandó probléma, akkor engem zavarna. Időszakosan pedig bárkivel előfordul.

Mi az, hogy nem érsz oda? Azért ennyire legyen már felnőtt valaki, akinek van valami betegsége, hogy odafigyel. Orvos kezeli a problémádat legalább?

2018. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Orvos, gyógyszer, diéta.

Étel allergia miatt lenne nekem is gondom, de monitorozza vagyok, diétát tartom, és nincs ilyen gondom. Sőt, időről időre "méregtelenítés" is lemegy, hogy az emésztő rendszerem kevésbé legyen elcsesződve.


Teszel érte, hogy megszűnjön, vagy elitézed, ez egy betegség?

2018. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiataloknál inkontinencia és széklet tartással kapcsolatos műtétet nem csinálnak, és bizonyos betegségeknél a gyógyszerek se 100%-ban segítenek! Úgyhogy ilyen gondokra az orvos se tud megoldást, és nem is varázslók úgyhogy max elfogadni lehet. Jó esetben érzi ha wc-re kell menni, de legtöbb ember nem is érzi hogy megindult nála. Ezt én tapasztalatból írom, mert a családomban van ilyen bajjal élő.
2018. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van egy komoly emésztőszervi betegségem, de még ilyen balesetem nem volt. Egyrészt odafigyelek arra, hogy mit eszem és mikor, másrészt mindig van nálam hasfogó, a biztonság kedvéért. Szerintem ha ez ilyen gyakori akkor kérj tanácsot az orvostól, vagy legalább gyógyszer mindig legyen nálad, hiszen ezek elkerülhetők, ha jobban odafigyel az ember. Ha gyógyszerek mellett sem szabályozható, vagy tényleg elkerülhetetlen akkor szerintem el tudnám fogadni, idegen emberek véleménye már nagyon régóta nem érdekel, úgyhogy nem szégyellném, ha előfordulna.
2018. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
IBS? Ha még nem voltál, háziorvostól kérj beutalót a gasztroenterológiára. Ha szerencséd van, tejcukor érzékenység, arra van gyógyszer.
2018. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, bizonyára zavaró lenne, még aki azt írja,hogy nem, annak is, ha a valóságban, bizonyos helyzetekben szembesül ezzel.

Állandó izgalommal járna bárhová mentek el, társaságba főleg. Még ha ez baráti is.

Szerintem az ismerkedős időszak után el kell mondanod ezt a problémát ha úgy tűnik,hogy működik a kapcsolat.

Ha izgulsz egyébként is biztos gyakrabban előfordulhat, magyarázkodnod kell,hogy mit nem eszel és miért, mert gondolom az evéssel is összefüggésben van.


És kutakodj, hátha találsz valami megoldást!

2018. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
"Jó esetben érzi ha wc-re kell menni, de legtöbb ember nem is érzi hogy megindult nála." - Nem hiszem el, hogy ez nem okoz kellemetlenséget egy érintettnek mondjuk a munkában, más emberek között, én biztos, hogy nem hagynám annyiban, ha ilyen bajom lenne.
2018. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, szar ügy, akkor is zavar, ha lepontoztok, nem fogok hazudni. Sehova nem mehetnénk el nyugodtan együtt, ahova én szeretnék, se egy túrázásra, se egy városnézésre, én meg nem vagyok otthonülő. Az emberek egy részénél ez nyilván hátrány, és ezt kár szépíteni. Nekem is van olyan dolog, ami meg másnak nem oké, nem baj, nem kell mindenkinek megfelelni. Olyat kell keresni, aki tolerálni tudja az adott problémát, és kölcsönösen jól érzitek magatokat együtt. Most attól senkinek nem lesz jobb, ha letagadjuk a nyilvánvalót és felveszünk egy álarcot. El kell fogadni, hogy különbözők vagyunk, és különböző dolgokat tudunk és nem tudunk tolerálni.
2018. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!