Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány egy ilyen betegség párkapcsolatban/ ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
A betegség az emésztőrendszert érinti, és mikor rosszabbul vagyok akkor többször kell kimennem a helyre ahova a király is gyalog jár. Időnként van hogy nem érek oda, így becsúszik aminek nem kéne. Balesetek legtöbbször itthon fordultak elő, bár nyilvános helyen is megesett párszor, ilyenkor égett a pofámról a bőr. Egy egészséges ember mennyire lenne ezzel kapcsolatban empatikus?
2018. aug. 20. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt az.
2018. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem zavarna,keress hozzád hasonló problémával küzdő embert, ő jobban megért.
2018. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a probléma, így megértem a dolgot, tehát nem lenne probléma.
2018. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hátrány. Egészséges ember nehezen tudja elképzelni, hogy ezeket a dolgokat a minden napjai részévé tegye. 69-es kizárt
2018. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos beszereznék valami eüs ismerőstől felnőtteknek való pelust, magammal hozva tartalék muníciót is, és akkor nyista gáz. Erről nem tehet az ember, ugyanakkor ki is kell valamit találni rá.
2018. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen betegsegem, nagyon szenvedtem, de végülis kemény diétával sikeresen leküzdöttem. Már vagy 5 éve tünetmentes vagyok!
2018. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van ilyen rokonom, és nem. Nem akarok konkrét eseteket írni de nem egy összejövetelt, családi eseményt sőt egyszer utazást tett tönkre ezzel. Szed gyógyszert viszont az ételre egyáltalán nem ügyel. Többször derült ki, hogy előtte csupa olyan dolgot evett ami csak ratett egy lapáttal. Érdekes máskor meg tudta állni és semmi baja nem volt. Nem tudom a kérdező mennyire tartja be a diétát ne akarok ítélkezni. De mivel én testközelből tapasztaltam milyen ez sajnos határozottan nem a válasz. Nem tudnék ilyen nővel járni.
2018. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A-Z-ig végig kell járni minden lehetőséget ami megoldáshoz vezethet.

Ha kell gyógyszer/diéta/terápia/műtét, vagy minden együtt..


Ez nem kizárólag az ismerkedésnél okoz gondot hanem a mindennapi életben. Pl. nem tudom így hogy dolgozol (és mit?), hogy éled a mindennapjaidat?

2018. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!