Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennétek dolgozni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek dolgozni vagy inkább vezetnétek a háztartást? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Úgy alakúlt, hogy októbertől visszamehetnék dolgozni, minimálbérért. Párom vállalkozó, szerinte elég amit ő "keres", én csak maradjak itthon a két gyerekkel. Tudom, hogy hülyeség, de nem tudom mit csináljak. Reggel 6-14-ig kéne lennem, a hétvége szabad. Ami azt jelenti, hogy reggel fél ötkor kellene indulnom és délután fél négyre érnék haza.
2018. aug. 21. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maradj otthon. Én azt tenném a helyedben.
2018. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudnék úgy élni, hogy egy másik ember tartson ki egy családban.


A család egység, ahol nem az egyik fél kulizza szét magát, hanem mind ketten beletesznek. Mert akik igy tesznek, azok csodálkoznak, hogy az apa csak kirakatnak van jelen az életükben, meg pénztárcának.Lévén szerencsétlen mire ledolgozza a 112-14 órát egy nap, arra sem lesz ereje, hogy megszólaljon, n em hogy még leüljön a gyerekeivel játszani, és napi szinten jelen lennie mellettük.

2018. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Elmennék dolgozni, nem maradnék otthon
2018. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Keress valami normális részmunkaidős munkát, nehogy azt hidd, hogy örökké kitart a jólét, sajnos a mai világban számolni kell ezzel.
2018. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2# Pàrom csak kiadja a munkàt és hozza-viszi az embereket.
2018. aug. 21. 09:56
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
5 Aha, mert egy vállalkozónak csak ennyi a dolga, ahogy Mariska azt gondolja:DD De jó is lenne, ha csak ennyiből állna.
2018. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Maradj otthon, de a ferjed fizesse a nyugdijjarulekot utanad, kozben tanulj valamit, hogy ne minimalberert kelljen dolgoznod, es itana keress allast.
2018. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi a férjed havi bevétele,illetve milyen típus.Mert ha utána azt vagdosná a fejemhez hogy ő tart el,mennék dolgozni.Illetve akkor is,ha számolgatni kell a pénzt egy hónapban,meg mindig kuncsorogni kell érte.
2018. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kb hatszázezer forintot keres egy munkával, amiből kijön az adó és az emberek bére
2018. aug. 21. 10:11
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Mennék.

Gyerekek felnőnek, nincs rád szükségük, szomorú, de így van.

Háztartás meg nem nagy cucc, hogy egész nap kéne csinálni.

Meg ha pároddal lesz valami, akkor nincs se tapasztalatod, se munkád?

2018. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!