Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti önző dolognak tartanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti önző dolognak tartanátok?

Figyelt kérdés
Páromnak mondtam, hogy nem szeretem a szakmám ezért szeretnék mást tanulni, erre mondta, hogy nekem van már szakmám ne tanuljak meg mikor fogunk akkor közös házra gyűjteni. Én meg ezt nem így gondolom, tanulni simán lehetne
2018. aug. 21. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Külön kassza vagy közös? Hány évesek vagytok? Milyen szakmát tanulnál? (Mennyi idő, mennyibe kerül? Később hogy tudsz belőle megélni, elhelyezkedni?)

Mióta vagytok együtt? Mikor tervezitek, hogy házat vesztek? Hol laktok most?

Ez így elég kevés info.

2018. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én sokáig tanultam, és támogatom a páromat, hogy tanuljon ő is. Nagyon pocsék munkahelye volt és nagyon rossz volt látni, hogy gyűlöl felkelni reggelente..

Nem szabad olyan munkát csinálni, amit utálsz, mert belebetegszel.

Mi is albérletben lakunk és kilátástalannak tűnik, hogy valaha házunk legyen, de bármilyen háznál fontosabb a párunk egészsége szerintem.

2018. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Fontos, hogy az ember szeresse a munkáját. Ha anyagilag és időben meg tudod oldani az új szakma elsajátítását, akkor érdemes belevágni akkor is, ha 1-2 évet csúszik az álomotthon. Ha ezt a párod másképp látja, akkor valószínűleg nem lesz hosszú a kapcsolatotok.
2018. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból érthető, de számomra inkább önző...
2018. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!