Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az is flörtölget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az is flörtölget mással, aki szerelmes, illetve jó a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy aki kapcsolatban él, az miért flörtölget? Illetve jó kapcsolat esetén is elfordul ez?


Jelen esetben ártalmatlanabb dolgokra gondolok "úgy" nézés, kacsintgatás, vicceskedés, kóstolgatás, hogy figyelmesebb veled mint mással. Szóval látszik, hogy tetszel az illetőnek.

Ugye ez lehetne az első lépés az ismerkedés felé, de aztán kiderül, hogy a másiknak van barátja/barátnője.


Szerintetek ez belefér? Aki igazán szereti a párját, vagy friss a kapcsolata (tehát azt hinnéd, hogy nagy a lamúr) az is él ezzel?


2018. aug. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember, akinek az ilyesmi flört csak játék, semmit sem jelent, a személyisége része és semmi köze ahhoz, hogy épp szerelmes-e vagy sem. Aztán van olyan ember is, akinek szüksége van ilyesmi külső visszaigazolásra akkor is, ha szerelmes a párjába (abba ne menjünk bele, hogy ez mennyire egészséges, de ettől még létező jelenség). Szóval igen, vannak olyan emberek (nemtől függetlenül) akik flörtölnek a párkapcsolatuk mellett. Én sem veszem véresen komolyan a flörtöt, nem keresem, de csipkelődök vagy lecsapom a magas labdát, ha épp úgy alakul, ettől még soha nem csaltam meg egy párom sem és nem szeretem kevésbé azt, akivel együtt vagyok. Engem sem zavar fordított helyzetben, helyén van az önbecsülésem, nem féltékenykednék egy kis verbális flört vagy elejtett bók miatt, el se éri az ingerköszöböm, annyira semmiség. Nyilván a tapi, simogatás, sunyi smsgetés és ilyesmi már nem fér bele, de az már más téma.
2018. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hamar lebuksz ilyen játékkal az a baj.és lehet csak szándékosan teszi veszi magát,valójában meg érdektelen.
2018. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van teljesen egyett értek vele én is.
2018. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi észrevételeket!


Igazából nekem ismeretlen ez az oldal, mármint ha van valakim biztos nem kacérkodok és dobálok lasztikat senkinek egy társaságban.

Viszont fordított helyzetben többször beleütköztem (mint legutóbb is), hogy egy srác teszi magát, de nem lép, azt hiszem csak félénk, erre hoppá, van barátnője.. Szóval igen, kissé félrevezető. De tudom, lányokból is bőven van, akinek muszáj tenni magát akkor is ha kapcsolatban van.

2018. aug. 22. 17:14
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
A munkahelyemen az egyik kolléganővel szoktuk oda-vissza "piszkálni" egymást szigorúan kettesben, miközben tesszük a dolgunkat az irodában. Nekem belefér, hiszen facér vagyok, de neki is tetszik a dolog, pedig párkapcsolata van. Nem csinálunk belőle ügyet, s nem képzelek bele többet, poénnak vesszük, eleve már az elején tisztáztuk ezt, viszont az egónknak és a hangulatunknak nagyon jót tesz napközben ez a játék.
2018. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valakire épp rá vagyok pörögve, nem tudok másra nézni. Ha rá tudok nézni másra, úgy az akivel ismerkedek, annyira nem köt le, vagy nem az akit igazán keresek.

Ismerem a kettő közötti különbséget, mindkettőt átéltem.


Itt nem az a kérdés tehát, hogy belefér vagy sem. Hanem, hogy szeretnél e bárki "amíg nincs jobb, veled is beérem" szerepében lenni.

2018. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha valakire épp rá vagyok pörögve, nem tudok másra nézni. Ha rá tudok nézni másra, úgy az akivel ismerkedek, annyira nem köt le, vagy nem az akit igazán keresek."

TE így működsz, sőt, rajtad kívül még rengetegen, de ez még mindig nem jelenti azt, hogy más emberekben is ugyenezek a folyamatok játszódnak le, ugyanígy. Nem vagyunk egyformák, nem viselkedünk egyformán, szóval a saját tapasztalatodból nem lehet ennyire messzemenő következtetéseket levonni minden egyes ember pszichéjére. Pontosan ezért egyáltalán nem biztos, hogy valaki olyan egyből pótlékká vagy "nem igazivá" minősül, akinek a párja komolytalan viccelődésnek fogja fel a flörtölést..

2018. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként engem az bánt, hogy igen, van ez az erőltetettebb, vicceskedő flörtölés, ahol rá lehet húzni, hogy játék. De aki ez a mélyen a szemedbe néző, figyelmeskedő.. áh, annál szerintem bántó, hogy utána kiderül, hogy ez is csak játék vagy unaloműzés volt.
2018. aug. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!