Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem még mindig ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem még mindig ezt?

Figyelt kérdés
Van egy volt barátnőm akit sajnos mikor együtt voltunk elrontottam a kapcsolatunkat.Mikor erre rájöttem hogy,mit vesztettem.Már késő volt.Nagyon sokat gondolok rá.Mindennap kivétel nélkül.Azóta is.Elég egy kép vagy ha csak az utcán látom elfogja a szívem a melegség és rettenetes szomorúság.Nem köszönünk egymásnak.Rám sem néz.Ma már párkapcsolata van bőven.Régen mikor beszéltünk azt mondta hogy mindig fog érezni valamit irántam.Mindent megpróbáltam azért hogy legalább esélyt kapjak a hibáimért.A hibám a volt hogy nem vettem komolyan a kapcsolatunkat.Mindig visszautasítást kaptam .Nagyon sokáig próbáltam neki bizonyítani hogy megértem arra az egy esélyre mert hogy több nem is kellett volna.Bizonyítani akartam neki.Nem számított.És soha de soha nem kaptam meg azt az egy esélyt.Három évnyi próbálkozás után feladtam.De azóta sem töröltem ki őt.Ezt sajnos érezni kell.Ha csak egy percre érezné azt hogy jelen állapotban is mi él bennem felé nézve.talán megértene.én megértetem az ő részét ugyanazt adta vissza mint amit tőlem kapott.De ez már sohasem fog kiderülni hogy miként működtünk volna együtt.Ennek ellenére én akkor is úgy gondolom hogy számomra ő az igazi. Kedves olvasók.Nem őrültem meg.Ez történt.Elszomorít hogy esélyt sem kap az ember egy kávé 10 perc.Ennyit nem kaptam 3 év alatt.

2018. aug. 22. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert más csajnak nem kellesz azóta sem? 😀

Komolyra véve:Sokan elcseszik ìgy és sokszor nem lehet visszacsinálni. Tovább kell lépni

2018. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy de.Csak nekem nem mind egy az hogy csak legyen valaki mellettem vagy ő legyen mellettem. Tovább próbálok azóta is lépni.Csak mint irtam elég egy kép róla..
2018. aug. 22. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, már egyáltalán nem érdeklődik irántad a lány, ha pár perce sincs rád. Írj neki egy hosszabb, őszinte levelet,aztán ne nyaggasd szerintem tovább. Lehet idővel elgondolkozik azon, amit neki írtál. Nekem is volt ilyen, mikor már nem írt a volt pasim, megszakított velem minden kapcsolatot, pár hónap eltelt és hiányozni kezdett.
2018. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!