Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kerdesed tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kerdesed tul rovid, magyarazat hosszu)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyszeruen nem talalok olyan embert akivel kepes lennek osszejonni. Igazabol ismerkedni sincs kedvem.

Most bejott az eletembe az edzes es felfogadtam egy edzot. Iszonyat kedves ,nagyon jokat beszelgetunk, kedvesen mosolyog ram, csillognak a szemei..na hadd ne folytassam :) ha letezik "szerelem" elso latasra nekem O lenne az.

Az elso edzes ota erzem a szikrat es mindig alig varom, hogy ujra lassam. Vele csak egy baj van..3 eves kapcsolatban el. Barmirol tudunk beszelni, de a baratnojet soha nem emliti.

Mit tegyek? olyan szerencsetlenul erzem magam. De erzem, hogy o kell nekem :)

20/L

o 22



2018. aug. 22. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Menj csak, csinálj amit akarsz. :D Mindenki leszarja. ;) :D
2018. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!