Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hanyagoljam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hanyagoljam ezt a stílust vagy ne? N

Figyelt kérdés

Akkor lennék önmagam, ha ismerkedéskor úgy viselkedek mintha már régen ismerem az adott személyt. Túl közvetlen vagyok, valakinek ez nem tetszik, azt hiszik valami nem ok, és hagytak mâr ott.


Érdemesebb kezdetekben visszafogni magam?



2018. aug. 22. 19:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Simán aludnék valaki mellett már az első randi után úgy, hogy nincs szex.
2018. aug. 22. 19:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Csimpaszkodónak, kapcsolatban"megfojtónak", könnyűvérűnek gondolhatnak ez által.
2018. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is közvetlennek mondanám magam, szerintem ez nem hátrány, igaz én fiú vagyok. Ez van, én mindenkivel úgy indítok és beszélek mintha ezer éve ismerném, persze megfelelő tisztelettel de nem szeretem ezt a képzeletbeli falat köztünk meg a magázódást sem.
2018. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Te miket csinálsz?
2018. aug. 22. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Annyiból előnytelen, hogy a férfiak komolytalanabbnak, könnyebben kaphatóbbnak gondolnak, tehát az ilyen kijelentések hogy már aludnál vele nem biztos hogy előnyösek, meg ha nincs szex akkor viszont csak félreértéseket szül.

Viszont nagyon ne is fogd vissza magad, mert akkor meg azt gondolják hogy nem akarsz semmit. Én sokkal jobban szeretem ha egy lánnyal lehet rendesen beszélgetni, érdekli amit mondok és rendesen hozzá is szól a témában, látom hogy érdeklem.

2018. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha közvetlen vagy, de ne torkold le a másikat. A túlzottan irányított energia megfojtja a beszélgetőpartnert. Hagyd levegőhöz jutni, legyél kicsit kimértebb, megfontoltabb a kommunikációban. Attól még nem kell, hogy megváltozz!
2018. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A közvetlenségem sok mindenben kimerül, most ezt leírva úgy igazán nem tudom elmondani. Ez leginkább személyesen mutatkozik meg. Valószínüleg azért is van sok barátom mert szinte mindenkivel megtalálom a közös hangot, senkivel se tartok egy komolyabb távolságot. Nehéz ezt kifejteni, bár ez az első randin már akár egymással alvás kicsit fura de nekem pl. nem lenne ellenemre egy ilyen helyzet. :) Ezt embere válogatja, ki így ki úgy áll a másikhoz. Eddig még sosem volt hátrányom a közvetlenségemből.


#3 voltam.

2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ha ismerkedéskor úgy viselkedek mintha már régen ismerem az adott személyt"---> ezzel semmi baj nincs, mert felszabadultabb az ember, könnyebbé teszi az ismerkedést beszélgetést.

Szeretem ha valaki lazább :)


Az, hogy első alkalommal ott aludnál mellette? Háát ha mindenkivel ilyen vagy az nem jó fényt vet rád.

Szóval ezt nem kell híresztelni, ezt a részét nem.


De ha őszinték vagyunk, akkor az ember örül neki ha már az első randi után együtt is alszanak...

2018. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez az ideális kedves kérdező szerintem. Én férfiként hasonlóan szeretek ismerkedni. Sokkal jobban lebomlik a gát, ami az ismerkedéskor kialakul és élvezetesebb a beszélgetés. De erről sokat tudnék még beszélni.
2018. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ide. Ez azon múlik hogy a partnered milyen. Azaz ha megbízható szintén ő is nyílt (és ezt nagy eséllyel letudod szűrni) akkor szerintem bátran. Személy szerint én is ilyen vagyok,nyitott,közvetlen ember (persze ha az adott személy szintén az de ilyen embert nagyon ritka találni.) Egyébként a lényeg hogy önmagadat add és ha olyan emberrel ismerkedsz akivel nincs meg az a fajta bizalom/közvetlenség akkor vele ne legyél ennyire közvetlen. Az elején inkább kicsit fogd vissza magad, utána úgyis meglátod hogy az adott személlyel lehet-e ilyeneket csinálni. :) 21/F
2018. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!