Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszakaptam őt de most miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaptam őt de most miért nem kell?

Figyelt kérdés
Szakított velem és több hónapon keresztül voltam rosszul miatta, majd újból beszélgetni kezdtünk és visszaszereztem, újból együtt vagyunk, de most én érzem úgy, hogy már nem kell nekem. Eddig epekedtem érte, de most úgy érzem elértem a célom és már nem jelent izgalmat. Volt már valaki így?
2018. aug. 22. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
nők....
2018. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg csak a vágy, vagy az önbizalmad visszanyerése volt tudat alatt a cél, hogy képes vagy visszaszerezni, illetve egy illúziót kergettél. Így már hogy visszakaptad, csak az a része jön ki, hogy egyszer már felborult a dolog, és így már nem lesz olyan sose mint régen.
2018. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért akartad visszakapni, mert megszoktad és nem tudtál egyedül lenni?
2018. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De! Ez is benne volt.
2018. aug. 22. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Az újrahevített káposztaleves esete...


Nem mindenkinek ízlik.

2018. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakított veled, sérült az egód. Az az epekedés a veled szakítanak utáni állapot velejárója. Én is ebben vagyok most. Állandóan vágyok utána, de azóta már párszor összefutottunk. Nem hazudok ha azt mondok, szó szerint hányingerem van, és undor ül ki az arcomra. Majd elmúlik, ne aggódj.
2018. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!