Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félrelépés, ki a hibás? 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés, ki a hibás? 4 éve megcsaltam a feleségem. Most visszakaptam. A feleségem a megcsalást elismeri, de szerinte Ő nem hibás, s nincs mit megbánnia, mert szerinte ez csak "visszaadás".

Figyelt kérdés
Sőt azt mondja soha nem tud nekem megbocsájtani. Nem enged közel magához. Válni nem akar. Mit tegyek? , mert ez így az élet egyre nehezebben elviselhető.

2013. szept. 30. 19:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom. Nem voltam még ilyen helyzetben. Én inkább a feleségedet mondanám itt ludasnak. Mert engem hiába csalna meg a férjem, két esetet tudok elképzelni. Vagy elválnék, vagy, bár biztos, hogy én is felemlegetném, de megbocsájtanék, és sosem csalnám "vissza". Elég hülye kifogás erre fogni, mert hiába érdemelné meg valaki a bosszút, másképp is lehet, ha egyáltalán kell, illetve attól én még nem kívánok meg jobban másik pasit, mert engem megcsaltak. Nekem sántít a dolog. Meg mi az, hogy nincs mit megbánnia??? Eltűnt a lelkiismerete is? vagy mi? Csúnya dolog, amit tettél, de 4 évvel később ez szerintem már nem bosszú, az akkor lett volna az, annak is elég gyerekes. Nem tudom tovább ragozni, de remélem érthető voltam.
2013. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha akkor "adja vissza", azt még valahogy megérteném, a lelkiállapota miatt. De négy év után?

Vagy négy évig folyamatosan ez volt a téma?

Ha enged közel és mást viszont igen, akkor mégiscsak a válás marad.

2013. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
4 év utan "visszaadni" elég bugyuta ötlet.... Meg egyebkent is. Ha egyszer megbeszéltetek es ugy döntöttetek, hogy együtt maradtok, akkor nem értem, mit kell visszaadni. En elválnek. Nem kell, hogy o beleegyezen, anélkül is elválasztanak.
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha válni nem is akar, attól te még elköltözhetsz. Nem állok melléd, mivel megcsaltad, de az ő oldalára sem tudok állni, mert vagy megbocsátom ezt a páromnak és vele maradok úgy, hogy ezt nem hánytorgatom fel, vagy nem tudok tovább lépni rajta és akkor elhagyom őt. Az viszont nem opció, hogy melletted maradt úgy, hogy nem bocsátott meg. Az, hogy ő ezt nem látja, gáz, de te attól még észre vehetnéd és tehetnél ellene. Nem kötelező elválni, de a legjobb, ha elköltözöl, mert ez nem lesz jobb. És nem azért kell most költöznöd, mert ő megcsalt most, hanem mert nem tud/akar neked megbocsátani.
2013. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tény nem tettem egy szép dolgot, amikor megcsaltam. Addig amíg engedtem a "harmadiknak" nem volt gond, de amikor Ő válni akart, (annak ellenére, az elején megegyeztünk kapcsolatunk csak a szex-ről szól), én pedig közöltem nem vagyok hajlandó. Ekkor bekeményített. Kierőszakolta, hogy vigyem magammal Bécsbe egy konferenciára,de végül mindent megírt a feleségemnek.

Azóta, 4 éve elég rendesen vezeklek. Vittem Bécsbe, Velencébe (Olasz), wellnesselni nem is egyszer.


Igazad van. Én is így gondolom.

Nem hagy ki egy lehetőséget sem, hogy ne "szóljon" be, ne b...-son.

Pedig a házimunkából igen keményen kiveszem a részem, segítek neki.

Ennek ellenére Csak a magáét fújja: nem tud megbocsátani, stb.

Már beszéltem az ügyvéd barátommal, aki szerint "ez a hajó már elment", de még mindig reménykedem, hátha...

A legújabb, hogy egy X5-ös BMW-ért megtudna bocsátani.

Ezt a kérését nem is kommentolom.

2013. szept. 30. 19:36
 6/25 anonim ***** válasza:

Pedig ez annyira egyszerű. Nem szeret téged, gondolom jól keresel és nem akar elengedni, vagy valami más hasznod van.

Nyitott házasságnak tekinti a kapcsolatotokat.

2013. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 norgosz válasza:
Be kell fejezni,az ilyen sebek,még idővel sem gyógyulnak!Sajnálom.
2013. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha ő úgy áll a dologhoz, hogy "ha elviszel ide/oda, veszel nekem ezt/azt, akkor megbocsátok". Kár reménykedned, ebből már nem lesz normális kapcsolat. Keress egy olyan nőt, akit soha semmi pénzért nem csalnál meg, mert tökéletesen elégedett vagy vele minden téren.

Költözz minél hamarabb és add be a válókeresetet. Eszedbe ne jusson engedni a zsarolásainak, hogy vegyél neki mittudoménmit és megbocsát..... Légy észnél!

2013. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ez olyan óvodás dolog, hogy visszaadom... a megcsalást? Mi értelme annak?

Ha én szeretem a páromat és ő ennek ellenére megcsal, eszembe sem jutna "visszacsalni". Az más dolog, hogy azzal véget is vetett a mi kapcsolatunknak.

2013. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Amit főztél egyed!
2013. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!