Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kalap alà lehet venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kalap alà lehet venni a kettőt? (kihasználás)

Figyelt kérdés

Tegyük fel ismerkedsz egy pasassal mint barát. De valójában ő csak elszórakoztatja magát a beszélgetésekkel mert az élete egy nagy semmi. Kihasznál.


Egy kalap alá lehet venni azt, akit csak szexre használ egy pasi?



2018. aug. 24. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy kalap alá venni. Ebben semmi rosszat nem látok, amit leírtál. Eleve azért kommunikálnak egymással az emberek, hogy információt szerezzenek és szórakoztassák magukat.
2018. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%

Komolyan kezdek attól félni, hogy bármi is történik nő és férfi között, azt egy nő tudja úgy értelmezni, hogy kihasználták... :(


Mi lesz a következő? Egy jó csajra ránéz valaki, de semmi más nem történik, ergo kihasználták a csajt, mert valami szépet láttak, de nem volt benne semmi jó a csajnak?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem lehet egy kalap alá venni, és szerintem nem kihasználás, amit írtál.

2018. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy nem az? Ha nagyon unalmas lenne az életed, és kell valami kikapcs, erre használsz embereket, hogy te kielégülj, de amúgy pont leszrod az illetőt,az miért nem az?
2018. aug. 24. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz úgy értelmesen kommunikálni valakivel, hogy "leszarod". A kommunikáció egy kölcsönös dolog: kérdezel, válaszolsz, érdeklődsz, mesélsz, megérted a másik helyzetét, empátiából kérdezel vagy javasolsz neki dolgokat, egy oda-vissza játék. POnt egyformán élvezhető mindkét fél számára, tehát nem kihasználás. Ha ez egyik félnek rossz lenne, akkor megszakítaná a kommunikációt, tehát ezért sem lehet kihasználás, hiszen csak akkor van tartós kommunikáció, ha mindenkinek jó.


Azon meg ugye elég nagy hü1yeség lenne versenyezni, hogy ha mindenkinek jó, akkor kinek jobb... Ebbe bele se menjünk! (Mellesleg: annak jobb, akinek jobb a beszélgető partnere, tehát inkább örömet tudsz szerezni, ha jó partner vagy, nem kihasználni a másikat.)

2018. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgetéshez, minimum két ember kell. Nem mellékesen, mind a kettőnek akarni kell beszélgetni. Van két ember, mind a kettő beszélgetni akar, mi ebbe a kihasználás?
2018. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor egy hétköznapi példa. Barátnő. Az egyik azt hiszi, az vagy, a másik csak úgy tesz, hogy saját javára fordítsa. Átver, de te ezt nem tudod.
2018. aug. 24. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kihasználás, ha egyoldalú a kommunikáció.

Én leveleztem itt olyan sráccal, akinek a fél életemet elmesélhettem, imádta a stílusomat, én meg imádok írni, de a végén már engem kezdett zavarni, hogy lelki szemetesládának használom, de ő maga valójában nem érdekelt.

Ugyanakkor van olyan innen is, akinek szintén elmeséltem a fél életem, de az illető is érdekelt, szerintem ez érezhető. Ilyen esetben nem kihasználás.

2018. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Na ezaz, erre gondoltam. Az elsó példádra.
2018. aug. 24. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "kihasználás", de egyáltalán nem lehet egy kalap alá venni a szexuális kihasználással.



Amúgy is, ha valaki "kihasznál", ergo nem érdeklődik felőled a kommunikációban, csak a saját szövegét nyomja, azt egyértelműen észreveszed. Nem lehet megjátszani kommunikációban azt, hogy érdekel a másik ember, esetleg ha valaki nagyon buta, akkor nem veszi észre, hogy egyoldalú a kommunikáció:(


Szexnél kicsit más, mert olyan emberrel fekszem le, akihez lelkileg kötődök. Ezt a lelki köteléket meg lehet játszani, és szép szavakkal elhitetni a másik emberrel.

2018. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon unalmas lenne az életed, és kell valami kikapcs, erre használsz embereket, hogy te kielégülj, de amúgy pont leszrod az illetőt,az miért nem az?"


Tehát akinek nem unalmas az élete, de mégis ilyen jellegű kommunikációt folytat veled, az már nem kihasználás?:D


Amúgy szexnél egyértelmű, hogy csak olyasvalakivel fekszem le, akivel van köztünk valami.


Beszélgetésnél nem ilyen egyértelmű, nem csak azzal beszélgetek, akivel "van köztünk valami". Semmi borzasztó nincs abban önmagában, hogy valaki néha elszórakoztatja magát beszélgetéssel.


Kb. ez a különbség.


Bár ha valaki túl sok figyelmet követel tőled, egyfolytában beszélgettek, annak ellenére, hogy amúgy nem érdekled őt, vagy nem vagytok barátok, arról is mondhatni, hogy kihasználás, bár nem értem, hogyha valakit unalmasnak meg fárasztónak tartasz, akkor miért beszélgetsz vele. Ez a te részedről is fura.

2018. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!