Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lett párom. Félek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett párom. Félek? (többi lent)

Figyelt kérdés

22/L 37/F


Beleszerettem.

Tudja hogy szűz vagyok de félek, hogy nem vesz komolyan. Egy hete vagyunk együtt.


Pasikat kérdezem őszintén.

Kihasználnátok egy szép csinos lányt?



2018. máj. 14. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből lejön, hogy nem az eszedért van veled.
2018. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Heart of Darkness ***** válasza:
92%
Irreleváns a te kapcsolatod szempontjából, hogy itt melyik felhasználó használna ki egy szép csinos lányt vagy melyik nem.
2018. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
84%

Kétlem, hogy szép csinos lány lennél 22 éves szűzként, aki egy 37 éves fószerrel lép kapcsolatra.


A 37 éves csóka egyébként valszeg dugogatni fog és nem komolyan venni.

2018. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználni csak buta embereket lehet, ennek nincs köze a csinossághoz.
2018. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kihasznál!!! Ha jót akarsz magadnak akkor otthagyod! Csak egy szűz csajt akar megdöngetni! Utána meg ha megkap és otthagy, akkor majd siránkozol hogy milyen rossz volt. 22 éves vagy, inkább keress valaki korodbeli normális srácot.
2018. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Epp nem regen irtam ki egy kerdest...hasonlo sztorival. Pont ugyanezzel a kor felallassal. A ferfi kulfoldi egyebkent...

A sztori vege az lett, hogy honapokig sirtam ,mert vonzodtam hozza de azt ereztem,hogy csak testileg kihasznal. Az elejen nagyon bedoltem a bokjainak. Ebbol tanultam..az biztos.

En nem mondom ,hogy ez mindig igy alakul ... Hallgass arra az erzesekre,amiket erzel miutan vele talalkoztal. En nagyon sokszor csak csendben voltam azutan es gondolkodtam..hogy hisz nekem boldognak kellene lennem,most talalkoztunk,azt mondta szeret...... de nem tudtam boldog lenni,csak gondolkodtam mut csinalok rosszul...miert ilyen,az elejen figyelmes volt.... Ezek az erzesek honapokig voltak mikor egyutt voltunk . Ezekre kellett volna jobban figyelnem,es megtenni a lepeseket. Meg is tortent ,mert vege lett ,bar reszben altala js...de joval elobb kellett volna.

2018. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!