Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet egyedül élni egy életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet egyedül élni egy életet?

Figyelt kérdés
Például ha valaki sose akart kapcsolatot 20on évesen se, és mondjuk ez nem fog megváltozni évtizedeken át, milyen élete lesz az illetőnek?

2018. aug. 24. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet, de ahhoz ilyen beállítottságúnak kell lenni.

Plusz tudja elviselni, hogy pl. mint a karácsony-családi ünnep, ő nem lesz anyuka/apuka, nem lesz örököse, nem lesz családja..stb.

A pénz pedig nem boldogít.

2018. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Mi házasságban élünk, és nem tervezünk gyereket, szóval mi se leszünk anyukák, apukák, nem lesz örökös, pedig lenne mit hátrahagyni...szóval az egyes válasza fazság.

Amúgy, szerintem le lehet élni egy életet egyedül, és totál tud minőségi életet élni. Semmi gond nincs vele, ha valaki ilyen, és ő így érezné is jól magát.

Ami azért nem összekeverendő azzal, hogy a defektes csúnya embere erre vannak sokszor utalva, közbe meg ölnének egy prkapcsolatért.

2018. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én teljesen ilyen beállítottságú vagyok, gyerekre se vágyok, utálom az ilyen családi összejöveteleket is..

Hát azért,hogy a pénz nem boldogít egy hülyeség szerintem. Engem nagyon is boldogít, az amit kezdhetek vele.


Férfi vagyok egyébként.

2018. aug. 24. 13:02
 4/18 A kérdező kommentje:
Én jól nézek ki, adok magamra, de ahányszor lehetett volna esélyem párkapcsolatra, mindig visszautasítottam a nők közeledését, nem éreztem soha azt, hogy nekem ez kell, mert ez egy társadalmi norma lenne..
2018. aug. 24. 13:04
 5/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, le lehet, de kérdéses, hogy érdemes-e
2018. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

"Hát azért,hogy a pénz nem boldogít egy hülyeség szerintem. Engem nagyon is boldogít, az amit kezdhetek vele."


Te csak kompenzálsz a pénzzel. És majd halálod után ki fogja örökölni a pénzed, vagy te is begolyózol és ledarálod a vagyonod? Mint párom egyik ismerősének a nagybátya? Több milliót semmisített meg. Nem volt saját örököse és hogy még véletlenül se kerüljön a rokonokhoz ez az összeg, inkább megsemmisítette.


És képzeld, nem boldogít a pénz. Önzetlen szeretetet nem tudsz pénzzel megvenni.

A pénz CSAK használati eszköz, de nem a boldogságot forrása.

Mit kezdesz a pénzzel, ha búvalb..szott vagy, félsz..stb?

2018. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Látom csak kötekedni akarsz... Tényleg sokkal jobb, ha egyedül vagy párkapcsolatban vagy, nincs pénzetek, nyomorogtok, a rezsit se bírjátok fizetni. Egyszóval biztonságérzetet ad, ergo boldogabb leszel tőle, hogy nem kell aggódnod, hogy lesz-e másnap kaja a hűtőben.


Az egy dolog, hogy ki kire hagyja a pénzét, gondolom olyan jó unokaöccse lehetett ismerősöd a nagybátyjának, hogy nem hagyta rá. Én se hagynám senkire, aki mellőzött életében, csak azért mert rokon. Akkor már inkább egy állatmenhelyre hagynám.

2018. aug. 24. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem fölös kiélezni a társas lényességet a pénzre.

A lényeg, hogy ki hogy szereti tölteni az idejét. Egy nagyon jó barátunk, aki remek közgazdász, esze ágába se lenne valaki mással élni. Imád egyedül lenni, egyedül csinálni a hobbijait, sőt, még internet, és Tv sincs nála bekötve, csak a mobilján érhető el online.

Neki így jó, és ehhez senkinek semmi köze nincs.

Volt már hosszú távú kapcsolata, de a nő beleunt hogy a srác keveset volt vele stb. Van aki ilyen remeteéletű, és akkor mivan? :D

Én is tudnék egyedül élni, csak hát a férjem az olyan ember, aki 1 a trillióból akivel hajlandó vagyok közösen élni :D

2018. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha sok minden érdekel, és teljesen hiányzik belőled a pesszimizmusra való hajlam, akkor igen, és ráadásul kiváló életminőséggel (persze ehhez az kell, hogy az egészségedre is tudatosan vigyázz).
2018. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Én inkább azt kérdezem, le lehet élni egy életet agymosott rabszolgaként? Természetes a válasz igen, elég csak egy pillantást vetni az emberi világra.
2018. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!