Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta barátnőm van többször flörtölnek velem a lányok?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt barátnőm, addig sem panaszkodtam, de amióta van, úgy érzem szívesebben közelednének felém a lányok és nem kell hogy egy társaságban legyünk a barátnőmmel, akkor is szimplán érzem, hogy azóta valahogy többeknek bejövök vagy ilyesmi. 22/F

2018. aug. 24. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így volt, amikor egyedül vagy senkinek sem kellesz, amikor foglalt vagy egyből vonzóbbá válsz...biztos érzik a kisugárzásodon, hogy kiegyensúlyozottabb, boldogabb vagy..
2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert boldogabbnak látszol.
2018. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de egyszer valami angol vígjátékban ezt a helyzetet valaki úgy fogalmazta meg, hogy mások megérzik rajta a működésben lévő szexhormonokat. ;)
2018. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld.

Hasonló dolgokról hallottam már, hogy megérzik, és belekepzelik magukat a lany helyebe, hogy ha neki jó akkor nekik is jó lenne vagy ilyesmi. De ez elég ironikus azért..

2018. aug. 24. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Te nem veszed észre, de picit máshogy viselkedsz, ez a másfajta viselkedés pedig vonzó a nők számára. Egyfajta magabiztosságról beszélek.
2018. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ebben semmyilen humbuk. Pszichológus is azt mondta erre, hogy egyszerűen ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban vagy, látszik rajtad, hogy jóban vagy magaddal, a kisugárzásodon, van magabiztosságod, meg minden. Nem vagy begörcsölve vagy befeszülve, sem pedig negatív kisugárzású, hogy msot mi van... Ennyi az eész, nem nagy titok.
2018. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én, magamat ismerve korábban sem viselkedtem másképp, mégis nehezebb volt ismerkedni, vagy ritkább volt, hogy érzékeltem a lányok közeledését. Most amikor meg foglalt vagyok egy ideje, olyan mintha kinálkoznának a lehetőségek, amik korábban nem, vagy csak kisebb mértékben.
2018. aug. 24. 14:14
 8/12 anonim válasza:
76%
Majd, ha jegygyűrű lesz a kezeden :)
2018. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki, hogy mosolyogsz az utcán még ha szar is a kedved. Teljesen máshogy néznek rád az ellenkező nemű emberek... Gondolom itt is ennyi a titok (amúgy lehet van mélyebb, tudatalattibb jelzés is felőled (pl. illat, mimika, gesztikulálás, stb... ami jelzi mások fele, hogy alfább vagy), nem tudom de a téma maga tök érdekes)
2018. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert magabiztosságot sugárzol ilyenkor.
2018. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!