Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mennek kisminkelve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mennek kisminkelve és magas sarkúban munkahelyükre, ha utálják hogy flörtölnek velük, ajánlatot tesznek nekik, vagy "zaklatják" őket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Azért, hogy a vakolattol valahogy kinézzenek és megismerjék a kollégák, hogy Zsuzsika megjött és nem egy lidérc esett be a melóhelyre.
2018. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Miért hogy kéne menniük melózni? otthonkába?:D


Egy bizonyos kor felett meg kell a smink egy nőnek.


Nem értelek..

2018. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, én se a Mekiben, se az óvodában, se a Penny-ben nem látom, hogy a nők magassarkút viselnének. Ahol így tesznek, ott valószínűleg ez az elvárás.
2018. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Tehát, ha egy nő kisminkeli magát, magassarkút vesz fel a munkahelyére, akkor már szerinted nyugodtan lehet flörtölni, zaklatni, szexuális ajánlatokkal elárasztani...Te nem vagy normális.Az még véletlenül sem jut eszedbe, hogy nem a férfiaknak akar tetszeni, hanem saját magának?Így érzi magát jól a bőrében.
2018. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Öm, nyilván azért, mert olyan munkájuk van, ami megköveteli az elegáns öltözetet?
2018. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Most miért lettem lepontozva? Igen is vannak olyan nők, akiket nem ismernél fel smink nélkül az tuti! Vagy felismered, de elkapod a tekinteted azonnal, mert olyan rémes. Én is találkoztam már női ismerőssel, aki nem volt kisminkelve facebook-on menő csaj több százan like-olják a képeit azt egyszer kora reggel találkoztam vele Vasárnap, majdnem elsírtam magam olyan volt, mint egy múmia! Szóval, ha akarják, hogy megismerjék a kollégák igen is felrakják a vakolatot! :D
2018. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1%
Nagyon egyszerű,mert tetszeni akarnak a főnöknek. Ha sikerül őket befűzni akkor lesz fizuemelés.
2018. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Sportcipőben járok dolgozni és nem sminkelek, sőt, mire beérek, leizzadok a tömegközlekedésen... Ne általánosíts!
2018. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindenhol van ám benn a főnök állandóan, Shrekike.
2018. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem egy tucat fogyatékost ápolok, akiknek ez ok a zaklatásra.

Azt veszek fel, amit a főnök előír: magas sarkú, zárt cipő, sötét szoknya, világos (fehér) blúz vagy egész ruha, visszafogott dekoltázs, kevés smink, ápolt haj és köröm. És harisnya, 50 fokban is.

2018. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!