Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minden velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha minden velem szembejövő korombeli nőt leszólítok ismerkedés céljából, lesz közte sikeres kísérlet? 24F

Figyelt kérdés
A nagy számok törvénye alapján. A kinézetemről annyit, hogy kicsit sportos, magas, rövid barna hajú és barna szemű vagyok.
2018. aug. 26. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze, csak szólíts le minél több nőt, előbb utóbb még ninfomán is lesz köztük a nagy számok törvénye alapján.
2018. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne szólíts le minden veled szembejövő korodbeli nőt, az adománygyűjtők is ezt csinálják, és marha idegesítő, már reflexből nagy ívben kerülök, ha meglátok egy ilyet.
2018. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha te valóban ilyen gyönyör-csődör vagy, akkor mi szükséged hogy az utcán rinyálj a nőknek, okostojás?
2018. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig muszáj lesz. Interneten esélytelen ismerkedni. Az ismerősi körömben nincs sok nő, de azok vagy nem tetszenek, vagy én nem tetszem nekik vagy foglaltak. 24 évesen nincs mire várnom, el kell kezdeni minél több nőnél próbálkozni
2018. aug. 26. 09:17
 5/13 A kérdező kommentje:
"gyönyör-csődör" ---> ezt miből következtetted ki? semmit nem írtam magamról.
2018. aug. 26. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

És ha véletlenül szembejön egy nyugdíjas turistacsoport, azokat is leszólítod, kanosbéla? :D

Azt csinálsz, amit akarsz, de az ilyen "nagy számok törvénye" csávók szoktak utána itt sírni, hogy "ezek a mai nők az elszállt igényeikkel, leszólítottam száz vadidegen nőt, de egy sem akart a bráneremre bukni!"

2018. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, elképzeltem a helyzetet, mész az utcán, leszólítasz egy nőt, nem nyert, pár méterrel arrébb ott egy másik, azt is leszólítod, így haladsz tovább, a sokadik már azt fogja hinni ezt látva, hogy kéregetsz, rosszabb esetben meg dilisnek fog gondolni.
2018. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6os a kérdésben szerepel, hogy korombeli nő, tehát a nyugdíjasokat nem fogom.
2018. aug. 26. 09:41
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Ha jóképű vagy, akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2018. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem írtál magadról? Íme:

"A kinézetemről annyit, hogy kicsit sportos, magas, rövid barna hajú és barna szemű vagyok."


3-as vok.

2018. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!