Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minden velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha minden velem szembejövő korombeli nőt leszólítok ismerkedés céljából, lesz közte sikeres kísérlet? 24F

Figyelt kérdés
A nagy számok törvénye alapján. A kinézetemről annyit, hogy kicsit sportos, magas, rövid barna hajú és barna szemű vagyok.
2018. aug. 26. 09:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Ezek csak tények. Barna hajam és barna szemem van, nem írhatom azt, hogy szőke és kékszemű vagyok. A magasságomat is meg tudom mérni és mivel a 190 cm több a magyar átlagnál, így magas vagyok. A kicsit sportos alkat már szubjektív vélemény, de sem kövér, sem vékony nem vagyok és rendszeresen sportolok.

2018. aug. 26. 10:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de nem hiszem, hogy van annyi türelmed, hogy eljuss odáig, pl. a sokadik visszautasítás után kétlem, hogy valakinek kedve lenne folytatni ezt:D
2018. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok energiát, időt kell ebbe belefektetni, ahhoz képest, amennyi eredmény lenne. Na meg lelkileg is azért nem egyszerű hogy állandóan csak leráznak, hacsaknem pszichopata vagy. A nők általában sietnek valahova, a dolgokra mennek, leráznak rögtön, ahogy te is leráznál egy kéregető csövest. Még ha jobb szituációból tudsz indulni, és válaszol, akkor is egy full ismeretlen valaki vagy neki, akiről semmi információja nincsen, az idő meg túl rövid ahhoz, hogy erre fel tudj építeni vonzalmat.
2018. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!