Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok számotokra az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra az alábbiak közül melyek lennének kizáró okok ha fiúról van szó?

Figyelt kérdés

1.Hiányos fogsor

2.Erős dohányos

3.Sokat káromkodik

4.hímsoviniszta

5.Ha csendesebb típus

6.Ha agresszív

7.Ha túl rámenős

8.Nem igazán tud főzni

9.Ha alacsonyabb vagy veled egymagas

10.Ha félénkebb, visszahúzódó típus.


2018. aug. 26. 19:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kitört a fogam,ezért nincs esélyem :(
2018. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Ja, csak akkor baj a hiányos fog, ha látható helyen van? Semmi alapja annak, hogy a nők felszínesek, dehogy azok.
2018. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
1,3,4,6,7,9,10.
2018. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha nem igazán tud főzni az nem gond. :D
2018. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10


Nálam már az eleve kuka, aki dohányzik és alkoholt fogyaszt.

2018. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

van pár foghíjas válasz..mondjuk a kerdés is az


titeket nem nyomaszt amúgy, hogy ez így értelmetlenség mert soha senki nem fogja visszakeresni a számokat..kifejezetten ergonómikus lenne bemásolni a szöveges részt..csakummondom'

2018. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Inkább kommentálom:


1.Hiányos fogsor - Mennyire, és hol? Na és foglalkozik vele, hogy ne legyen hiányos, vagy cseszik rá? Nem mindegy, hogy látható helyen hiányzik fog elől, vagy hátul valamelyik, ami fel sem tűnik, az sem mindegy, hogy 1-2 fog hiányzik, vagy jóval több, ha protézise van, vagy fogbeültetése, az nem zavar, van, amikor ez van. Nekem is húztak már fogat és nem lett pótolva, hátul, bölcsességfog, nem is okoz problémát, de ha elől hiányozna, azt azért megcsináltatnám, mert az evésben is zavarna.


2.Erős dohányos - Ebben nálam zéró tolerancia van, nem lehet dohányzó, érzékeny a szervezetem rá, nem hóbort, egyszerűen csak tüsszögök, fáj a szemem... stb. És akkor is érzem valakin, hogy dohányzik, ha nem mellettem gyújt rá, de leül mellém, tehát nálam az sem opció, hogy a lakáson kívül bagózzon, egyszerűen sehogy ne dohányozzon és kész. Tudom, hogy sokakat kizárok, de megvan az oka.


3.Sokat káromkodik - Ha bosszús, vagy úgy általában minden második szava káromkodás? Bosszúsan én is eleresztek pár cifrább kifejezést, de alapvetően nem ebből áll a szókincsem nagy része.


4.hímsoviniszta - Ez egyértelműen kizáró ok.


5.Ha csendesebb típus - Ha nem tutyimutyi, akkor nem zavar.


6.Ha agresszív - Egyértelműen kizáró ok.


7.Ha túl rámenős - A túl már nem jó, szóval valószínűleg ez is kizáró ok, volt már dolgom túl rámenőssel. Lehet egy férfi rámenős, ha ismerkedik, de ne vigye túlzásba.


8.Nem igazán tud főzni - Aki olvasni tud, főzni is, majd megtanul. De ha tőlem várja el, hogy mindig kész ételt tegyek elé, akkor mehet vissza az anyjához.


9.Ha alacsonyabb vagy veled egymagas - 151cm magas vagyok, azért legyen magasabb lehetőleg, nem kell égimeszelőnek lenni, de törpemagasságú se legyen.


10.Ha félénkebb, visszahúzódó típus. - Ez nem szimpatikus tulajdonság, mivel én határozott vagyok, ha nem is vagyok feltétlenül a társaság közepe, de hasonlóképp határozott férfit szeretnék társnak.

2018. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

#12


Miért, te talán össze jönnél olyan nővel, akinek elől hiányoznak fogai vagy rothadnak? :D Ha ronda vagy és nem jut jobb, akkor biztos, de ne nevezz felszínesnek embereket azért, mert a széphez vonzódnak. Ez természetes dolog, az a felszínes, aki ezt tagadja.

2018. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Surfer Girl ***** válasza:
1,2,3,4,6,7,9
2018. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Amelyik NEM: 5
2018. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!