Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kategorizáljátok be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kategorizáljátok be az embereket, mintha tárgyak lennének?

Figyelt kérdés

Engem irritálnak az olyan kijelentések, hogy mindenki keressen a saját kategóriájához képest párt. Miféle kategóriáról van szó? Az ember nem egy termék amire rávannak írva a tulajdonságai és csak egy hasonló termék mellett lehet együtt. Mi van akkor, ha egy kicsit kövér az illető, de most éppen egy vékonyabbal ismerkedik? Mindenkinek joga van a boldogságra.

Sose éreztettem senkinek azt, hogy kevés lenne a másiknak, inkább bíztattam, hogy bátran ismerkedjen, ellenben én nem egyszer kaptam ilyen kijelentéseket, ami csak olaj volt a tűzre. Ezek nem segítőszándékú tanácsok hanem nyomasztó felesleges rosszindulatú semmitmondások.

Vagy esetleg ilyen irigyek és negatívak a magyarok, hogyha nem vagy egy szépségideál akkor ne legyen vonzó párod?


2018. júl. 26. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
A magyarok nevében kérem, hogy ne kategorizálj be minket!
2018. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hogy vonzó párod ne legyen akkor hanem semmilyen :D nagyjából ez a mentalitás.
2018. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szóval egy pattanásos, 160 centis, 40 kilós srác vagy, aki egy bombázót szeretne. Hajrá! Ne add fel!
2018. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez a gyakori és van mellette az élet.

A két dolog teljesen más. Ide csak trollkodni, jókat röhögni érdemes jönni.

2018. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bétó apó ***** válasza:
50%
Mindenki saját magát kategorizálja be az élet minden területén, akár tud róla, akár nem. Mi csak felismerjük, hogy az illető melyik csoportba osztotta be magát...
2018. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal. Tetszik vagy sem, de a hosszútávú, harmonikus viszonyhoz szükségesek a metszéspontok. Ezeket a metszéspontokat érti és keresi az ember a "kategóriái" alatt. Ha nekem fontos a külső, adok magamra, rendszeresen edzem, patent az életmódom, mindemellett imádom a munkám, amiért rengeteget tanultam, stb.. akkor nyilván nekem is lesz egy kép a fejemben, hogy ha nem is teljesen hasonló partnert szeretnék, de legalább egy olyat aki értékeli ezeket, és ő is prezentál valamit
2018. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
A való életben működik a kategorizálás. A nők a férfiakat,a férfiak a nőket. Mindenki megpróbál a saját szintjéhez mérten társat találni.
2018. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan párra vágyik, amilyet csak akar, más kérdés, hogy van-e rá esélye vagy nincs.

Előfordulnak szélsőséges példák, de jellemzően a hasonlók érzik jól magukat együtt.

Én pl. aktív életet élek, és nem tudnék boldog lenni olyannal, aki soha nem megy sehova, állandóan problémáink lennének. Van, amit össze lehet egyeztetni, van, amit nem, és mindenkinek megvannak azok a dolgok, amiket tolerálni tud, és azok is, amiket nem, amik idegesítik.

2018. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mindenki saját magát kategorizálja be az élet minden területén, akár tud róla, akár nem. Mi csak felismerjük, hogy az illető melyik csoportba osztotta be magát..."


Akkor légyszi magyarázd már el nekem, hogy miért volt az többször is, hogy én bizonyos kategóriába (nem csoportba) soroltam magam, de a külvilág (emberek többsége) merőben másmilyennek tartott és mások közé helyezett (esetleg olyanokkal egy csoportba, akikkel én soha semmilyen közösséget nem éreztem).

2018. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Az ember nem egy termék amire rávannak írva a tulajdonságai és csak egy hasonló termék mellett lehet együtt. " - de egy termék, a tulajdonságai meg bele vannak kódolva a genetikájába, hormonjaiba. A külső is reprezentál egyébként nagyon sok mindent, pl. hogy mennyire egészséges az illető, minél jobb a genetikája annál szimmetrikusabb, arányosabb testre és arcra is, magyarán annál szebb, helyesebb, férfiaknál minél több a tesztoszteron annál férfiasabb, lányoknál meg ügye a női hormonoktól. Ennyi az egész történet...
2018. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!