Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják úgy be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják úgy be a csinos, szép lányokat, mintha luxus autók lennének akiknek drága a fentartása?

Figyelt kérdés

Olyanokat látok pláne itt, hogy kigyúrt szálkás test kell, magas munkahelyi pozíció, sok pénz, mintha agyatlan ösztön állatok lennének, akiket csak menő külsővel és pénzzel lehet felszedni. Nem csak szép lányok között vannak felszínes, ösztönlények, nem csak a külsejétől függ ez.

Kedvencem az mikor valaki azt írja, hogy egy szép nőt ne vigyél bkv-val, oda autó kell. :D Ilyen kényes csaj kell egy normális férfinak? Egy igazi nőies nőnek nem az számít, hogy mivel viszed, sokkal fontosabb az, hogy ki vagy te.

Viszont a felszínes csitrikért a férfiak felelnek, mert ha nem szolgálnák ki ennyire az igényüket, nem hercegnőként bánának velük, és nemet mondanának az anyagiasságra, felszínességre és nem assziasztálnának emellé. Akkor nem lennének felszínes kiskirálylányok.


2018. aug. 14. 16:32
1 2 3
 1/28 peca1000 ***** válasza:
32%

Mert 10-ből 9-nél megállja a helyét ez a sztereotípia, ami nem baj.


Akinek szép, csinos, vonzó nő kell, az nyúljon a zsebébe.


Lehet, hogy te egy ritka kivétel vagy.

2018. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
3%
Mert azt az életszinvolnalat a saját kevéske pénzükből, amit kifelé ráznak, esélytelen lenne össze hozni. Azt általában a mercis fazonok állják. Ahogy az LV tatyókat és az összes sznob kellékeket is hozzá.
2018. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg csinos nő van, aki fillérekből csinos. Lehet otthon edzeni, lehet olcsóbban is minőségi kaját készíteni (nem mindenmentes paleo meg stb), egy jó sminkkészlet hosszú ideig kitart. A szoli, műköröm, műhaj, műcici pedig szerintem a legtöbb ember számára nem a szépséget jelképezi.


Aki ezt mondja, mint amit te leírtál a kérdésedben, korlátolt ember és nem jut túl a saját kialakított sztereotípiáin.

2018. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%

Kirívóan szép felnőtt nő azért sem jár BKV-val,mert a tahók telibe bámulják, füttyögnek, tömegben tapizzák...


Na és utolsó írta. A sok smink, fodrász, manikűr, kozmetikus, új ruhák, cipők és táskák, edzőterem bérlet és szabadidő,ami ezekhez kell egy női (vagy átlagos férfi) fizetéséből nem jön ki. Ezeknek a lányoknak a testük minden, tartalom nincs mögötte. A testre meg költeni kell. Más pénzét.

2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, te ilyen faluszépe kislány lehetsz. Ott Bivalybasznádon a helyi kanok elhitették veled, hogy milyen szép vagy a kínai farmerodban a helyi kisbolt lépcsőjén ülve.

Menj fel Budapestre egy jobb kerületbe és ámulj el azon, hogy a mai modern világban már nem elég a jónőséghez, hogy kikeféled a koszt a körmöd alól, felteszel egy kis szempillaspirált, meg szépen összeválogatod a strasszos kis rucijaid.

Manapság jó nőnek lenni nagyon sok pénzbe, időbe és energiába kerül, edzéstől, diétától kezdve a körmösön át a stílustanácsadóig.

2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

"Manapság jó nőnek lenni nagyon sok pénzbe, időbe és energiába kerül, edzéstől, diétától kezdve a körmösön át a stílustanácsadóig."


Neeem, de plázacuncikról beszélsz. Én még szép nőt nem láttam, akinek mű volt mindene.

2018. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Jó nőnek lenni sok pénz? Wow. :D

- Sportot meg lehet úszni olcsón (amire mindenképp megéri költeni, az az adott sporthoz illő lábbeli, de az egyszeri kiadás, bírja egy darabig)

- Kaját szintén meg lehet úszni olcsón is, ha az ember kicsit okos.

- Körmöst lehet olyat találni, aki nem kér el horror összegeket - én 3000-ért géllakkoztatok havonta

- Ruhákat jókat ki lehet fogni fast fashion boltokban, vagy turiban

- Sminkcuccokból nem feltétlenül a legdrágább a legjobb, nézni kell teszteket, véleményeket, sok párszáz forintos sminkem lealázza a tízezer forintosokat :)

- Stílust magunknak kell kialakítani, hozzá az alapok megtanulásához ma már ott a net.


Szerintem olcsóbban oldom meg a szépészkedést havonta, mint amennyit a csóró panelprolik elcigiznek feleannyi idő alatt... Csak ez "látványosabb", könnyebb belekötni. :)


Mellesleg azok a csajok, akik költenek magukra, azok azelőtt is költenek valamiből, hogy összejönnének a pasijukkal, szóval nem kell vele vetetniük mindent. :)


(Amúgy ha valaki Pesten belül azt mondaná, hogy menjünk kocsival, kiröhögném, és megmondanám, hogy menjen csak, én előremegyek metróval és majd megvárom :D )

2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

"Én még szép nőt nem láttam, akinek mű volt mindene."

Te minden szép nőt lenyomozol, hogy volt-e vmilyen beavatkozása?:D Lehet ám ízlésesen is plasztikáztatni.


"Sportot meg lehet úszni olcsón"

Bocsi, de fitnesszmodell testhez fitnesszterembe kell járni, vagy megvenni otthonra a felszerelést. Rubintréka ugribugritól nem lesz jó segged, ahhoz 100 kilókat kell megmozgatni.


"3000-ért géllakkoztatok havonta"

Jó neked, hogy olyan lassan nő a körmöd. A ruhatárad sem lehet vmi színes, ha nálad ugyanaz a köröm megy mindenhez.


A fast fashion göncök olcsók és csúnyák. Saját stílust pedig nem lehet velük kialakítani, hiszen fast fashion.

2018. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűbb, mint belátni, hogy olyat várnak el, amit egyrészt nem tudnak nyújtani- itt most nem anyagilag értem, hanem belső tulajdonságokra-, másrészt snassz beismerni, hogy ronda a pasi, de még egy átlagos nőt is lehurrog és egy értelmesebb nő bizony kiszúrja, ha valakit csak a kinézete érdekel.
2018. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

#8


"Bocsi, de fitnesszmodell testhez fitnesszterembe kell járni"

Nem fitnesszmodell-testről írtam, hanem sportról.


"Rubintréka ugribugritól nem lesz jó segged, ahhoz 100 kilókat kell megmozgatni."

Hát, nekem elég jó s..gem van attól, hogy túrázni járok rendszeresen (20-30 km a casual táv) + kocogok + bicajozok...


"A ruhatárad sem lehet vmi színes, ha nálad ugyanaz a köröm megy mindenhez."

Nem, valóban nem szeretek papagájnak öltözni. A ruhatáramnál szempont, hogy minél több dolog passzoljon mindenhez, így körömnél se bonyolult olyan színt választani. Mondjuk eleve legtöbbször francia vagy valami nude szín, azok mindenhez mennek.


"A fast fashion göncök olcsók és csúnyák."

Nem mind.


"Saját stílust pedig nem lehet velük kialakítani, hiszen fast fashion."

Épp ezért nem kizárólag a fast fashiont írtam :)


Persze egyszerűbb elszórni milliókat minden szirszarra, mint kicsit gondolkozni :D

2018. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!