Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt 1 nagyon aranyos oláhcigá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 1 nagyon aranyos oláhcigány/lovári roma fiú és szerettük egymást 2 hónapig együtt is voltunk együtt lehetünk e még?

Figyelt kérdés
2 hónapig együtt is voltunk intaházán. Ő drogozott és több pszichiátrián meg addiktológián is járt már és én is. Füveztem és mániás depresszió van személyiségzavarral de nem ez a lényeg. Megkérdeztem tőle hogy újrakezdené e velem miután kibékültünk azt mondta nem tudja. 300 km re lakunk egymástól. Ilyen sokat számít ezek szerint egy kapcsolatban a távolság? (Mellesleg biszex vagyok és most 1 korábbi ápolónőmet szeretem intáról.)

2018. aug. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egyet közelebb, lehet hogy van ott akár teknő vájó is.
2018. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Errefele sok a beás az igaz. Jo nekem az olàh. 😁😊 Különben is itt nem az számít hogy cigány. Nézd a leírtakat és normális válaszokat szeretnék kapni a kérdésemre.
2018. aug. 26. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez rajtatok múlik túlnyomó részben. Meg nemtom még, a körülményeiteken is, pl munkahely esetleg család.
2018. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehettek, de ha nem is jönne össze, akkor is találsz ilyet kb. minden bokorba.
2018. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Szexet, néhány alkalmat kötöttség nélkül? Ha összefuttok, akkor lehet. Írj rá, utazz el hozzá, aztán vagy józan lesz, vagy sem.


Komoly kapcsolatra szerintem ne számíts! Te is félreléptél, és ő is, és ez természetes. A távkapcsolatok nem nagyon működnek, főleg egy szenvedélybeteggel.


Megjegyzem, hogy szerintem a lelkednek jobb is, hogy így alakult, találj olyan társat, aki nem szenvedélybeteg. Az sem árt, ha nem agresszív, bár erről nem írtál, de van rá esély. Együtt is kell tudni élni egy kapcsolatban, felelősséget is kell tudni vállalni, nem megelégedni a legkisebb figyelemmel, amit kicsikarhatsz, legyen az agresszió, vagy csak szimpla kihasználás (szexuális, vagy egyéb).

Szóval önértékelést tedd egy kicsit rendbe, és nem a nagyszájúságra gondolok, nem a megjátszott szerepet, hanem azt, ami valóban van, amit olykor mélyen elnyomsz magadban.

2019. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!