Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk számotokra az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk számotokra az alábbiak közül melyek lennének kizáró okok ha lányról van szó?

Figyelt kérdés

1.Hiányos fogsor


2.Erős dohányos


3.Sokat káromkodik


4.Feminista


5.Ha karakán típus


6.Ha hisztis


7.Ha túlságosan kéreti magát


8.Nem igazán tud főzni


9.Ha magasabb vagy veled egymagas


10.Ha mindenhol a középpontban szeret lenni


2018. aug. 26. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ezeket a kérdéseket valakivel duálban írjátok ki?
2018. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

2.Erős dohányos

3.Sokat káromkodik

4.Feminista


ezt meg megnézném kiváncsiságból:

9.Ha magasabb vagy veled egymagas


ti. 194 vagyok. XXD

2018. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Aki elítéli a feminizmust, az egyetért azzal is, hogy vonják vissza a nők szavazati jogát, hogy ne hordhassanak nadrágot, ne tanuljanak, csak legyenek otthon és engedelmeskedjenek férjuruknak...

Gondold át ezt még egyszer.

2018. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha hátul van 1 hiánya, tehát pl. 6-os, 7-es fog az nem zavarna, nekem is ki kellett húzni a bal alsó 6-os fogamat, mert elfertőzte a fogorvos nyanya, aki körzeti. A többi fogam mind megvan és szép fehérek. Már eleve, aki dohányzik, az kizáró ok nálam. Sok káromkodás is. Néha nem zavar, ha pl. megízleli a kislábujja az asztal sarkát, kád szélét, ágy lábát. Feminizmus kizáró ok. Karakánság nem zavar, amíg nem sértő. Hisztéria nem tolerált. Ha kéreti magát, az sem jön be. Főzni nem tud? Felejtős. Nálam nem lehet magasabb, 190 vagyok. Ha mindenhol a középpontban szeretne lenni, az azt jelenti, hogy pótolni, etetni akarja az önbizalom hiányát, vagy valamit én nem adok meg neki, amit kéne. Nem szimpatikus tulajdonság. Kimerítő voltam? :)
2018. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

1. Ha nagyon látványos helyen nincsen foga.

2. Ez még beleférhet, de félő hogy én is rászoknék mellette.

4. Na ez teljes mértékben kizáró ok.

10. Zavarna ha állandóan produkálná magát mások előtt, meg nagyobb az esélye a megcsalásnak is.

2018. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Sorrendben a legrosszabbtól kezdve:

Feminista

Hisztis

Erős dohányos

Nem tud főzni

Túlságosan kéreti magát

Hiányos fogsor

Magasabb nálam (egy magas még oké)

A többi nem zavar.

2018. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek húztak már ki fogat,nekem kitört,nem tudom ebbe mi a vicces,de ha igénytelen ott kezdődik aki büdös,és nem mos fogat soha,és sorolhatnám.
2018. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Kedves #3 ezt úgy hívják hogy hímsovinizmus. Attól még hogy valaki nem feminista, attól még nem jelenti azt, hogy hímsoviniszta, és ezeket a dolgokat akarja visszacsinálni.
2018. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

De. Ugyanis a feminizmus lényege a nők emberszámba vétele és egyenjogúsága.

Ha ez egy férfinak nem tetszik, az forduljon pszichológushoz.

2018. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
A nők egyenjogúságát már rég túlhaladtuk, mostanra már többletjogaik vannak a nőknek a férfiakhoz képest. Aki még mindig feminista, az csak további többletjogokat akarhat, vagy szimplán gyűlöli a férfiakat. Egyikből sem kérek, köszönöm.
2018. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!