Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miêrt van ez így?

Figyelt kérdés

Több mint két éve együtt vagyunk a párommal , de annyira félek hogy egyszer ennek vége lesz mert én nagyon szeretem őt nála jobbat nemtudnék elképzelni (bizok benne meg minden) csak annyira nincs önbizalmam ,félek hogy beleszeret valami szebb/idősebb nőbe meg minden.

Valaki hasonló helyzetben??


2018. aug. 26. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamu
2018. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi kamu?
2018. aug. 26. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Idősebb nőbe? Miért hány évesek vagytok?
2018. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 évvel idősebb nálam de szerintem ez nemszámít
2018. aug. 26. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

De igen számít. Van ahol nagyon sokat számít.

Te 20 vagy a másik nő 26? Nem mindegy

30-36 az sem mindegy.

És kérdés az a nő mivel rendelkezik milyen életet él.


De egyenlőre csak a képzeleted játszik veled. A félelmed kihathat a kapcsolatodra is idővel.


Persze amikor az ember egy boldog mindent felülmúló hihetetlen szeretettel teli kapcoslatban van akivel élvez minden pillanatot, akkor mást nem tud elképzelni....ez így szokott lenni. És persze mindenki azt mondja, hogy "ő más"


Szóval a baj , az a félelmed, amiben van szorongás is, és ez bizalmatlansághoz vezet majd, a bizalmatlanság pedig egy más kérdést fog felvetni.


Van e bármi okod kételkedni benne?

2018. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy ez kihathat a kapcsolatunkra és nincs miért kételkednem 2 év alatt nem adott okot rá, és igen én 20 éves vagyok
2018. aug. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!