Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt mondjàk azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt mondjàk azt hogy a feromonok miatt kezdünk el vonzódni valakihez amikor àltalàban ha megtetszik vki még nincs semmi testi érintkezés?

Figyelt kérdés
Tehát megtetszik nekünk valaki akivel még nem kerültünk egymàshoz közel csak messziről figyeljük egymàst de még is tetszik a másik. Itt szóba sem jöhetnek a feromonok akkor mégis miért mondjàk hogy emiatt vonzódunk a másikhoz?

2018. máj. 2. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak emiatt, de gondolom kozrejatszhat. Nyilvan vonzodhatsz csak azert is valakihez, mert tetszik a kulseje, lasd amikor emberek kepeken, videokban latott hiressegekhez vonzodnak.
2018. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az embereknél ugyan nem folyt szerintem még olyan kutatás a feromonokról mint egyes állatfajoknál, de bizonyos rovar félék több tíz kilométerről megérzik a nőstényegyedek feromonjait. A hangyák közlekedési feromonjai hetekig megmaradnak és ők is jó nagy távolságokból érzik azt. Szóval az ember is lehet, hogy ilyen jelleggel használja a feromonokat.
2018. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még sosem izgultam fel senkire(nem nedvesedtem be) kép vagy videó alapján.


Max megnéztem, hogy aha, helyes, szimpatikus, ejjha, milyen dögös a teste..


Számomra a vonzalom a szexuális vonzalmat jelenti, ami csak személyesen szokott nálam előjönni, ezért társítom a feromonokhoz. Szerintem egy légmentesen zárodó üvegfal mögötti beszélgetés nem indítana be a legszimpatikusabb és leghelyesebb férfival sem. Max kedvelném a társaságát és tetszene a megjelenése, de nem akarnék rámászni.

2018. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek.
2018. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az utolsó kettővel! Egy Hotelban dolgozom. Volt egy vendég aki heti rendszerességgel feltűnt, de én először mindig csak akkor láttam amikor elmentem reggelinél az étterem előtt! Üvegfal volt közöttünk minden alkalommal, de úgy nézett rám, hogy a szívem majd ki ugrott a helyéről és nagyon durva vonzalmat éreztem iránta...
2018. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan mondanak sok dolgot és ha körbenézel a világban, akkor azt láthatod, hogy kevesen néznek utána a saját állításaiknak. Tök jó példa erre a kocsmai politizálás, amiben általában a résztvevők többsége profi politológusnak, társadalomkutatónak és történésznek találja magát.

A valóság az, hogy egyes fajoknál vannak jelen feromonok úgy, hogy befolyásolják a társkeresést. NEM minden fajnak vannak feromonjai. Az, hogy az embereknél ez felkapott dolog lett, annak köszönhető, hogy tök jó szenzációhajhász a dolog és egy csomó kamu dolgot lehet eladni. Pl. kamu feromonos parfümöt. Pont úgy, ahogy az orrszarvúk szarvát potencianövelőnek tartották, pedig semmi alapja nem volt a dolognak.

Az embereknél NEM bizonyították, hogy a feromonoknak köze lenne a párválasztáshoz.

Egy jó cikk:

[link]

2018. máj. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Utolsóra reagálnék. Hagyjuk akkor a feromonokat. Megpróbálom megfogalmazni, amit gondolok.

Mivel kb mindig neten ismerkedtem, először ugye csak a képet láttam. Na ennyi önmagaban nekem kevés, hiába néz ki jól valaki. (Most a személyiség teljesen lényegtelen, nem erre akarok kitérni.) Mikor élőben találkozunk, ott jönnek elő olyan tényezők, hogy az illata, a bőre látványa, érzése... És ezek külső dolgok, de nem jön át egy képen, üvegfalon, vagy több méterre, stb. Nem mindenkinek fontos biztos, de sokaknak igen.

2018. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7: Az igaz, hogy élőben több dolog megy át. De, amikor 2 méterről látod az illetőt, már kialakul, hogy vonzónak találod e. Ez olyanoktól függ, mint a testbeszéd, mimika, a környezetre adott reakciók és hasonlók.
2018. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!