Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, légyszi, leírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, légyszi, leírjátok mit keresek a leendő társamban, ha nekem az ilyesmik jönnek be. Rendi? Linkek lent.

Figyelt kérdés

Még annyit tudunk róluk, hogy sminkeletlenek..


[link]

[link]


direkt arc képek, főleg a szem a gyengém, am lehet akár félkarú is


2018. aug. 27. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép lányok, de ezek nemcsak sminkelt, beállított fotók, hanem retusáltak is.

A kérdés nem egyértelmű, sajnos.

Ha a kérdés, hol találhatsz ilyen lányokat, Lupa-tó strandja, balatoni fesztiválok, fesztiválok, stb.

2018. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az elsőn tuti, hogy nincs smink..

egy fotós csinált egy ilyen "természetes szépségek a világ minden reszéről "c portrésorozatot..ez a lány képviselte Kolumbiát

a fotót biztos élesítették, stb..


a második egy "no makeup" művész weboldaláról van..ezt nem tudom

2018. aug. 27. 17:26
 3/11 A kérdező kommentje:
és a kérdés inkább az, hogy mit tudnak ők? és milyen emberrel vállalnak szívesen közösséget?
2018. aug. 27. 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. ti férfiak nagyon értetek hozzá hogy mikor van smink a nőkön :D Mert ha nincs rajta egy tonna vakolat akkor nincs is kisminkelve,ugye?

Hallottál már "natúr sminkről" ? Na,ezeken a fotózásokon olyat alkalmaznak,és szarrá vannak retusálva. Ettől még gyönyörű nők,de ne tévesszen meg.

Persze,mindenkinek a 10-es gyönyörűségek jönnek be,mi itt a megbeszélni való?

2018. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kikkel vállalnak közösséget? Menő, igényes, stílusos, férfias arcú férfiakkal, akik pályán vannak. Elindult egyfajta karrierjük, értsd: van olyan munkájuk, tanulányuk, amit szeretnek, és sikeresek is benne, céltudatosak és nem munkanélküli segélyen és minimálbéren tengédnek. Magabiztosak, férfiasak.
2018. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

miért ez a hangnem? (kettes)

én elhiszem, hogy ha ezért utazta körbe a világot az az xy fotós akkor nincs rajta SEMMI..


de legyen, akkor is max egy lehelet és a hangsúly a szemeken van..azt meg nem lehet sminkelni :)


egyébként nem hinném, hogy csupán külsővel és anyagiakkal kéne náluk előhozakodni..

szerintem nem az a kategória egyik sem..


nem is a megszerzésre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy ki képes ezt a tekintetet megőrizni, megvigyázni bennük majdnemhogy élethosszig?


hozzáteszem két rokon lány ilyen, és ők vhogy mesterien keverik az alázatot, a cukiságot, az értelmet és a bájt..

2018. aug. 27. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen képeken, láttam hogyan fotóznak "smink nélküli, természetes nőket". Én végeztem gépen az utómunkát a képeken. Ezeken a lányokon nem kevés smink van. Láttam pár csaj barátját, háát nem voltak tipikus szépfiúk. Eleve tévhit hogy az ilyen lányoknak nagy az önbizalma. Tehát van esélyed.
2018. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged sem az eszedért fognak szeretni a nők, ne haragudj. Nézd már meg a saját második linked: a "no make up-make up" azt jelenti hogy olyanra vagy sminkelve, mintha nem lenne rajtad semmi, valójában pedig van. Kb úgy lehetne fordítani hogy natúr hatású, vagy sminkeletlen hatású smink. Az első linked pedig: természetes szépségek. Nos, a természetes szépség természetes (natúr)sminket visel.

Amúgy a nők gyönyörűek, tehát neked a top kategóriás, gyönyörű lányok jönnek be, állításod szerint akár fél karral is. Mit keresel bennük? Szép arcot, semmi mást.

2018. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat amúgy, nem akartam elfelejteni megköszönni..


de az pl megvan, hogy ha egy srác kiír a gyakorikérdésekre egy kérdést akkor az már csak x szinten nézhet ki külsőre?


"nem szépfiúk voltak mellettük, szóval lehet esélyed"? XD mivel érdemeltem ki?

2018. aug. 27. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy megmutatom, hogy a második nő hogy néz ki ténylegesen smink és kontaktlencse nélkül:

[link]


A természetes szépségek többi fotóján is ki vannak festve a lányok, nem mellesleg pedig retusálva is.

Hogy te mit keresel, ez a kérdésed? Leginkább jó lenne realizálnod, hogy ennyire hibátlan bőr nem létezik. Ezt sminkkel, retusálással lehet elérni. Nem a szépségüket vonom kétségbe, hanem arra szeretném felhívni a figyelmed, hogy lásd be, ennyire tökéletes arcbőrrel, szemszínnel, arcformával rendelkező lányt nem igazán fogsz találni. Tanuld meg elfogadni az apróbb kis „hibákat”.


„egyébként nem hinném, hogy csupán külsővel és anyagiakkal kéne náluk előhozakodni”

Érdekes, hogy te nem hinnéd, hogy csupán külsővel lehet náluk hódítani, de te azért egyedül csak a külső alapján szelektálod őket. Mást ugyanis nem írtál, semmiféle belső értékről, személyiségről nem volt szó, csak hogy milyen hibátlanok, tökéletesek legyenek.

2018. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!