Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birok megmaradni sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok megmaradni sokáig egy pasi mellett. Ez miért van? Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:18
1 2
 1/12 X. Maté ***** válasza:
30%
Engem nem zavarna, ha jól nézel ki és nem maradnál meg mellettem sokáig, egy éjszakánál több úgyse kéne az ilyen nőtől ;)
2010. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:

semmi baj nincs veled, egy átlagos fiatal lány vagy.

csak így tovább!

2010. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké. ha ti mondjátok..
2010. okt. 15. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Lolz hát azt csinálsz ami neked jól esik. Most megtudtad, hogy ezt a társadalom elítéli, szóval ne nagyon hangoztasd senkinek és nem lesz gondod.
2010. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért van, mert nem voltál még igazán szerelmes.
2010. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:32es vagyok. Dehogy ítélem el őt. Ki nem vágyik, ha nincs párja, dugni egy jót, és elfelejteni a csajt? :D Kellenek az ilyenek is.
2010. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy olyat aki neked való! Biztos.:)
2010. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól h ki lettek törölve, te még mindig egy rossz ribanc vagy.
2010. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! Csak én fiú vagyok.
2010. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan ezeket a suttyókat, biztos kicsi a farkuk és ezért győlölködnek :D

Nincs ezzel nagy gond, tizenévesen még teljesen elfogadható, néhány év múlva ha találkozol egy olyan srácal aki minden téren boldoggá tesz, majd el tudod kötelezni magad mellette. Nem kell lekötni magad fiatalon.

2010. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!