Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kövér lány hol ismerkedjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lány hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Neten nem,mert sok a rossz tapasztalat. Es aki szimpi az az ország végében lakik.

2018. aug. 27. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

"Neten nem,mert sok a rossz tapasztalat."


Az a neten kívül is sok lesz. Ez még nem indok.

Amúgy meg ott, ahol hajlandó kezdeményezni is és nem csak a sült galambot várja a szájába. :)

2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

"aki szimpi azaz ország végében lakik"

Hogy érted, hogy aki szimpi?? Azt hittem egy kövér nő nem válogat... csesszki, "aki szimpi", hát beszarok.

Ebből is látszik, hogy még egy csúnya kövér nő is nem csak hogy válogat, de még a netes ismerkedésre sem hajlandó, helyette azt várja, hogy Brad Pitt bekopogtasson hozzá, mert neki úgy lenne a kényelmesebb O.o

2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Pedig nekem a net mindig működött (persze kell óvatosság) és lefogadom, hogy túlsúlyosabb vagyok nálad.
2018. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen idős, mennyire kövér?
2018. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem valogatok. Ugy értem akivel ellehet beszelgetni,belsőleg passzolunk. Nem varom Brad Pittet. Sokféle fiú tetszett már külsőleg.
2018. aug. 27. 21:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval neten kívül hol erdemes?
2018. aug. 27. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Alapjában véve bárhol lehet találni társat, független a testsúlytól, ha van egy nyerő személyiséged, akkor előnnyel indulsz. Barátnőmbe is a személyisége vonz, pedig ugyanugy van rajta némi (5-10kg) felesleg, mégis nekem ő kell, nagyon nem érdekel az hogy van rajta fogni való, sőt még számomra izgató. Nem kellene kizárni a netes ismerkedést, bár anno én is elképzelhetetlennek hittem, mert általában személyesen szerettem leszólítani a lányokat. Viszont a jelenlegi páromat neten ismertem meg, nem is kerestem párt, nem is társkeresőn ismertem meg, és csak barátságnak indult. Nem kell feltétlenül párkeresésnek indulnia egy kapcsolat, ismerkedj azt majd kiderül mi alakul.
2018. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem lehet magadról írni pár szót, hogy tudjunk ajánlani valamit? Most én hiába írom, hogy menj el a szakszervezeti kirándulásokra, ha 16 éves diák vagy.
2018. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért releváns az, hogy kövér vagy? Talán a kövérek máshol ismerkednek mint a nem kövérek? Ők talán nem ugyanolyan emberek? Többet érnek? Netán kevesebbet?
2018. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldhetnél privátban képet.
2018. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!