Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért érzi jól magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért érzi jól magát akkor, ha bunkó a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Van egy benzinkút, ahova rendszeresen bemegyek, nagyon olcsó az üzemanyag. Szerencsére rengeteg eladó van ott, váltásban vannak, és elég ritkán látom a leányzót.

De amikor ott van, kb beleviszi az életének az összes gyűlöletét abba, ahogy engem kiszolgál. Köszönök neki(vissza nem köszön) ledobja az asztalra a visszajárót, legutóbb úgy kellett összeszedni, akkor gyorsan elvonult hátra.

És ez rendszeresen így megy.

Legközelebb kérdezzek rá, hogy van valami problémája?



2018. aug. 28. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Tehat a "sok no" valojaban 1.... :D
2018. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak kiderült, hogy itt nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.

Szóval az az "sok nő" igazából egyetlen nő és nem "a férfiakkal" bunkó, hanem veled.

A hajam égnek áll, amikor valakinek így meglódul a fantáziája és olyan dolgokat lát egy esemény mögé, ami jó eséllyel ott sincs.

Ha már mindenképpen következtetni kell az eladó viselkedéséből, akkor először arra gondolnék, hogy nem szereti a munkáját vagy valami magánéleti gondja van, amit nem képes otthon hagyni. Ugyanis nem írtad, hogy másokkal milyen. Ha meg csak veled undok, annak lehet az az oka, hogy nem vagy neki szimpatikus valamiért. Mondjuk ez sem vall profizmusra a részéről.

Pár napja én is említettem itt egy hozzászólásban, hogy van egy eladó a boltban, ahová rendszeresen járok, aki kifejezetten velem undok, másokkal kedves. És épp tegnap esett meg, hogy vásárlás közben odamentem hozzá, mert nem találtam valamit, rámosolyogtam, megkértem, hogy segítsen és nagyon kedves volt. Nem tudom, talán eddig volt rólam egy rossz benyomása, amit most sikerült felülírnom.

2018. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

rendezd le a kicsikét :)

velem egy 40+os benzinkúti szívózott de visszavett mert beégettem

pont abban az időben egy hasonló velemkorú dolgozott az üzletemben..jöttek a vevői panaszok, a csaj meg repült


25F

2018. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem, csak fáj neki az élet... :D

Nálunk is van egy ilyen 25 körüli pirított r1b4nc, egyszer nekem is odadobta a visszajáró aprót, na legközelebb direkt hozzá álltam, én is odatudtam dobni neki a pénzt, egy "nesze" kiséretében...

azóta normális, még néha beszélünk is pár szót :D

2018. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és én is ismerek olyan eladónőt, aki full paraszt, mert ki kell szolgálnia, és úgy nem cigizhet, meg ihat a bolt előtt. (A bolt mellett van egy kis kocsma, elég rendszeresen látom az ottani kuncsaftokkal dumálni, cigizni...stb)

Szóval nem, ez nem attól függ, ki milyen nemű, sem attól, hogy milyen vagy. Vannak ilyen megkeseredett, nyomorult emberek, akik azt hiszik, ha másokon vezetik le a feszkót, mert munkában és/vagy magánéletben folyton a f*_sz rossz végén állnak. Ahhoz nem elég erősek, hogy kimásszanak a maguk által kreált helyzetből, ezért minimális hatalmat próbálnak gyakorolni azokon, akiken tudnak.

Nem bántom az ilyeneket, csak kerülöm (abba a boltba se járok már, van másik). Bántja őket eléggé az élet. Persze, ha túl lépnek egy határt, akkor panasztétel, de ennyi.

Viszont nem vagy egy IQ betyár, ha ennyi alapján általánosítasz, ráadásul teljesen rossz irányba. Máskor kicsit járj nyitottabb szemmel és némi ésszel.

2018. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5, annyira vagy te nő, mint én habszivacs, ilyen fogalmazással.

A "sok nő"-ben mit értesz általánosítás alatt, te elmebajnok?


"Szóval az az "sok nő" igazából egyetlen nő és nem "a férfiakkal" bunkó, hanem veled.


A hajam égnek áll, amikor valakinek így meglódul a fantáziája és olyan dolgokat lát egy esemény mögé, ami jó eséllyel ott sincs."


Nyilván, ha ezt írom, hogy a férfiakkal, akkor van némi alapja, ugyanis a kígyózó sorból előttem csak a hasonszőrű palikkal viselkedik tahó módon, mással kedves, mosolygós, normális, ezek meg leginkább fiatal nők.

De ezt, te valószínű jobban tudod nálam, hiszen te voltál ott, nem?

okoska.


Én alapból normális vagyok mindenkihez, de mint a mellékelt ábra mutatja, a bunkóknak hasonlóképp reagálok.

Ez amolyan adok-kapok.

2018. aug. 28. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Wow, nem is tudom, miért lenne veled bunkó bárki is.
2018. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!