Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt embereket kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt embereket kérdeznék, hogy ti ismerkedtetek már pl. bevásárlóközpontban ha megtetszett valaki? Nők és férfiak válasza is érdekelne, hogy szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Amúgy férfi vagyok.

Jobb, ha az elején a lényegre térek valami hasonlóval, hogy "Szia! Épp egy kávét akartam inni, amikor megláttalak, és mivel aranyosnak tűnsz, gondoltam meghívlak, hogy beszélgessünk kicsit."


Tudom az ilyen aranyos nőket sokan leszólítják, de ha tetszem neki akkor nem fog elutasítóan reagálni?

Vagy találjak ki valami ürügyet ami miatt odamegyek, aztán utána térjek rá erre a kávé témára?

Meg ha fontos, hogy legyen valami ürügy, akkor lehet viccesen is csinálni ezt, amiből levágja, hogy azért mentem oda, mert tetszik, de ugyanakkor van miről beszélni is, mert kérdeztem valami hülyeséget?


2012. nov. 27. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem irtad el, nők és férfiak vagy nős férfiak válasza is érdekelne?

Igy konkrétan a bevásárlóközpont érdekel? Tehát ha a villamosmegállóban látod meg életed nőjét akkor őt passzolod?

2012. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felejtős a téma, amire egy nő elmúlik húszéves, addigra már annyi kretén szólította le így, hogy a normálisakat is lerázza.
2012. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laci911 ***** válasza:
Egy tanàcs amit fogadj meg plazaban a nők nagyrésze vásàrolni megy tehàt arra kénegy gyúrj ,hogy minnél jobban adj magadra pl ne szadidő ruhàzatban csajozz elegànsan öltözz az ilyen devergo meg hasonló kreténségeket hanyagold egy h&m es ruhàval többet érsz mint egy trendi dràga ruhàzatba....sajnos az ottani nők ez alapjàn fognk megitélni...ez van de ha ügyesen előadod magad akkor duplàn megfoghatod ...egy értelmes szép nőt sokan megszlíttanak aki fesh az nagyobb eséllyel indulsz.....ez tapasztalat
2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!