Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el egy férfit, akit szeretek, de nem lehetünk együtt? Itt sírok most is. Csak egy pár kedves szóra volna szükségem.

Figyelt kérdés

Tanulnom kéne ehelyett itt bőgök...:(

Nem normális hogy majdnem egy év telt el és nem birom elfelejteni...:(


2010. jún. 21. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

biztosan el kell felejtened?

talán nős?

2010. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
nyugodj meg, lesz más amikor nem is várnád. annyi pasi van! és akadnak normálisak is. idézet: "ne sírj, mert elvesztettél valakit a múltban, okkal nincs benne a jövődben!" remélem megnyugtattalak:) miért nem lehet veled?
2010. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy kicsivel írj magatokról többet. Hány évesek vagytok, miért nem lehettek együtt stb.
2010. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
jajj, te szegény... nagyon sajnállak :(
2010. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

igen,gyereke is van.:((

de kérlek ne szidjatok le! Csak rövid ideig tartott,én hagytam el,mert nem birtam a lelkiismeretemmel...

azóta van egy aranyos pasim,akit szeretek,de nem olyan szerelemmel mint Őt...pedig egyetemre járok,ismerkedek de ott van az űr azóta is

most meg már hetek óta itt ülök a lakásban, tanulok és megint rámjött az érzés pedig már kezdtem jobban lenni az utóbbi időben :(

Én 24 ő 39

2010. jún. 21. 17:27
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi idő után lett új pasid?

Ha túl hamar, akkor kihagytad a felejtős, megnyugvós szakaszt.

Sajnos, elkerülni nem lehet.

2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Ismerős, mikor azt hiszed túl vagy rajta, jön egy újabb hullám... Sajnállak.

Ilyenkor a legváratlanabb pillanatban szokott jönni valaki aki kihúz a sz@rból, reménykedj!

2010. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon felejtős és örülök, hogy ezt te is így látod.Hetek óta a lakásodban gubbasztasz és ezért jár ő a fejedben.Menjetek el valahová a pároddal, barátokkal, szórakozz.Akkor nem lesz időd rá gondolni.
2010. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nagyra becsüllek, amiért le tudtál mondani róla , pokoli nehéz lehetett! Épp azért, mert nem teljesedhetett ki a kettőtök közös jövője, valószínű olyan érzelmeket is belegondolsz abba, ami lehetne, ami nem teljesen fedi a valóságot... ahogy írtad, csak rövid ideig voltatok együtt, valószínű abban az időszakban lett vége, amikor még "csak" az őrült szenvedély van, nem ismeritek egymás apró hibáit-szokásait, csak a csodát látod benn - épp emiatt olyan nehéz elengedni , és nem véletlen, hogy ilyenkor jön elő az "űr" mikor bezárkózol, s magadban vagy.

Van közetek bármilyen kapcsolat? néha beszéltek? Ő tett bármit is azóta kettőtökért?

Hihetetlen nagy ember vagy a szememben, kevés az ilyen, aki képes erre a lemondásra, és van lelkiismerete! ( és ezzel nem ítélem el azokat, akik ilyen "tiltott kapcsolatban " vannak!)

2010. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

szia!

Együtt érzek veled! Nekem is vizsga időszak van és folyton a srác jár az eszembe akit úgy imádok hogy két éve nem tudom kiverni a fejemből csak hát a körülmények nem adottak:S:S Próbálj barátnőzni filmezni hátha az segit én is ilyeneket csinálok:S:)

2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!