Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom testvérével mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom testvérével mit csináljak? Van hogy köszönni sem tud.

Figyelt kérdés
Párommal több mint 2 éve járunk, nem élünk együtt, mindegyikünk a saját családjával él. Barátomnak van egy öccse, aki 23 éves és mostanában nem valami kedves senkivel sem, főleg velem nem. Nem csináltam semmit szerintem, én igyekszem normálisan viselkedni vele, de állandóan beleszól olyan dolgokba ami egyáltalán nem tartozik rá.(pénzügyeim, munkahelyem, napirendem) Ha építő jellegű tanács lenne azt elfogadnám, de csak sértő kritikákat tud mondani. Van hogy nem is köszön vissza ha találkozunk, ez a kedvétől függ. De azt hogy vigyek neki ezt-azt, szülinapra-névnapra ajándékot,azt elvárja sőt mondja is, pedig én tőle eddig 1x kaptam körülbelül. Én eddig tűrtem, de kezd fogyni a türelmem. Mi a helyes viselkedés részemről? Páromnak szóltam, ő amikor ott van akkor kiáll mellettem.

2018. aug. 29. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
És te viszel neki? Ne már! Még mit nem. Ki kéne röhögnöd, mikor sorolja.
2018. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: nem érintkezel vele, nem teremted meg azokat a fórumokat, ahol kritizálhat vagy csesztethet. Nem mész bele vitákba, kivonod magad az ajándékozgatásból, figyelmen kívül hagyod, ha nem köszön vagy ha köszön, és úgy általánosságba véve nem foglalkozol vele. Nem értem, miért kell harcolni valakivel. A pároddal vagy együtt, az öccsével semmilyen módon nem szükséges viszonyt kialakítanod vagy fenntartanod.
2018. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két év után még nem fordult meg az összeköltözés gondolata bennetek?

Ott meg aztán az öcskös nem lenne szívesen látva.

2018. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peca1000 ***** válasza:

Ha elkezd bunkózni, akkor te vágj vissza az ő gyenge pontjával.


Ha ajándékot kér, akkor megkérdezed, hogy mire fel, te sem kapsz tőle semmit.


Legfeljebb mond meg neki, hogy kap tőled egy lovat rèszletekben.


Először kap egy nagy lóf.....aszt! :)


Pont amit te is kaptál tőle :)

2018. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!