Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne, ha a párotok a testvérével utazna el külföldre, ráadásul a te kedvenc, imádott városodba?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert megbeszélnénk és elfogadnám.
2016. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem hiszem. Nyilván van ok rá, hogy miért nem tartok velük.
2016. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Engem lehet, főleg ha tudja hogy szeretnék eljutni oda

pusztán kíváncsiságból , lehet tudni melyik ez a város ?

2016. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen út? Ajándék, kapta, nyerte? Miért a tesójával megy? Te már voltál ott korábban?


Ha nyerne egy kétszemélyes utat, én meg soha nem voltam még ott és tudja mennyire vágyom rá...nos ez esetben, hacsak nem utolsó kívánságot teljesít a testvérének, akkor rosszul esne.

Más esetben gondolom oka volt rá. És nem az hogy nem szeret engem.

2016. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem esne rosszul egyaltalan. Miert ne mehetne?!
2016. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Igen,voltam már ott kétszer,de tudja hogy még szeretnék menni..Egyszer csak mondta,hogy valószínűleg csak úgy üdülésből el fog menni a tesójával és esetleg segíthetnék tippeket adni,hogy melyil szállodába mehetnének.

2016. márc. 1. 13:44
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Nos, ebben az esetben örömmel írnám össze nekik az összes helyet, ahova szerintem érdemes elmenni.


Ha emiatt képes vagy kiverni a hisztit, vagy akár csak gondolni arra, hogy rosszul esik..akkor őszintén sajnálom a párodat, hogy egy hülye libát választott.

2016. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, főleg mert nem ilyennek ismerem a barátom, hanem tudom, hogy hívna / vinne magával, akárhová megy :) Szóval furcsállnám, ha azt mondaná, ketten mennek és eszébe se jutnék.
2016. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

#8 Hogy aztán a tesó gyertyatartónak érezhesse magát?! Te is egy hisztis liba vagy..


Mi van ha csak egy kicsit együtt szeretne lenni a tesójával kettesben?!

Ezért van annyi szar kapcsolat, ezért kúr félre mindenki, mert ennyi szabadságot se kaphat a másik..


Hála a jó égnek a párom és én is értelmes felnőtt emberek vagyunk, ilyen dolgokban pedig inkább biztatjuk, támogatjuk a másikat, nem pedig picsogunk.


26N

2016. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem.... Szegény párod.
2016. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!