Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllendülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllendülni a szexhiányon távkapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szoval 3 honapja elunk tavkapcsolatban tobb ezer km

Es meg 7 honapig tavkapcsolatban leszunk

Es iszonyatosan hianyzik a SZEXUALITAS de soha nem tudnam megcsalni vagy ilyesmi ahhoz tulsagosan szeretem


Mit tehetnék?

18/f



2018. aug. 29. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Intézd el magamnak
2018. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
d
2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

:D

Nyugi, a csajod nem lesz ennyire hűséges.

Miss többezerkilométer

2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igy is naponta verem

De meg mindig

Es tudom hogy o is huseg

2018. aug. 29. 22:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Husges*


Egy kis beszelgetes szex temaban mar ugy felizgat majd szet duranok

2018. aug. 29. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Probáljátok minél többet tartani a kapcsolatot.( Amikor csak lehet kamerás beszélgetés)) Ha lehet minden nap.Nagyon rossz lehet a hiánya, de gondolj arra, hogy ez az állapot nem örökké tart és együtt lesztek hamarosan.Igenis ki lehet bírni ha szereted, tudom miről beszêlek.Ami a legfontosabb, hogy bízz benne! Ha meg akár csalni, akkor megcsal akkor is ha mellette vagy, nem a kilóméter számít.Szóval ne halgass a negatív, uszító kommentelőkre.
2018. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem lenne baratnod, jobb lenne?

7 honap nem a vilag vege. Gondolom ezelott is eltel mar no nelkul..

2018. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!