Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban van olyan, hogy 1-2 napig nem beszéltek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Összeköltözés előtt 2 évig voltunk távkapcsolatban, és nálunk nem volt olyan, hogy nem beszélünk napokig, de néha ez már fárasztónak tűnt. Szerintem nem gond, ha van pár ilyen nap.
2018. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk simán volt ilyen, amíg még távkapcsolatban éltünk, nem látok ezzel problémát. Egyikünknek se adnak semmit az emberi kapcsolatokhoz a jellegtelen "mizu" típusú beszélgetések, főleg, ha chaten vagy telefonon történnek és bizony simán előfordult, hogy pár napig elfoglaltabbak voltunk és nem írtunk egymásnak csak a beszélgetés kedvéért. Marha szerencsésnek érzem magam, hogy a férjem ugyanolyan független típus, mint én, egyszerűen nem tudom elviselni a tapadós embereket.
2018. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat, mi messze vagyunk a tapadossagtol, illetve a felszines beszelgetesektol, de elkepzelhetetlennek tartom, hogy ne beszeljunk mindennap.
2018. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok írogatni és telefonálni is. Voltam már olyan szituációban ahol a lány akivel randizgattunk egyetem alatt, messze lakott és nyáron kellett volna szerinte írnom neki minden nap, aztán említettem neki, hogy amíg ott voltunk az egyetemen addig se kerestem minden nap az, miért nem volt baj. Ha meg írtam neki, akkor az volt a baja, hogy miért ilyen "hogy telt a hétvégéd?" jellegű kérdéseket teszek fel, és nem hitte el, hogy

azért kérdezem mert tényleg érdekel, hogy milyen volt a hétvégéje, abból meg már eltudok indulni egy komolyabb beszélgetés felé. De csak úgy a semmiből elkezdeni komolyan beszélgetni egész nehéz. Szóval ne aggódj szerintem emiatt, ha viszont te akarsz vele beszélni akkor írj te neki.

2018. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valahogy én sem kívánom az ilyen “mit csinálsz?” jellegű értelmetlen beszélgetéseket, egy idő után pont ettől lesznek unalmasak a kapcsolatok, legalábbis nekem :D Alapból sem szeretek csetelni, sem telefonálni, persze ettől még hiányzik a párom, csak nekem a személyes kontakt az egyedüli, ami érdemi. Örülök, hogy ezzel nem vagyok egyedül, már azt hittem, nem vagyok alkalmas kapcsolatra :D
2018. máj. 7. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek se chatelni, se telefonálni. Ő sem nagyon. Előfordul. Mondjuk, mi nem is vagyunk annyira azok a fiatalok, akik le sem teszik a telefont. Ti mennyi idősek vagytok?
2018. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 exelant ***** válasza:
100%
Nálam is van olyan, hogy 1-2 napig nem beszélünk a párommal, de ettől még nincs úgy látom semmi baj. Mindennapos szinten úgysem tudnánk sok újat megbeszélni egymással, egy idő után a mindennapos "semmiről" való beszélgetés úgyis unalmassá válna, sok új dolog egy nap alatt senkivel sem történik. nekem ez így jó. Chatelgetni, mindennaposan telefonálgatni én sem szeretek, én is örülök ennek, ha ebben nem vagyok egyedül.
2018. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) 22L és 25F vagyunk.
2018. máj. 7. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt (1000km), legalább este beszéltünk, mert pokolian hiányzott :) - és én is neki.


ÉDes nosztalgia - másfél éve együtt élünk már.

2018. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!